183 Days by Trend It Up

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   60 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: anetta.filip, Módosítva: 2021. október 11.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Mattító és pórusfinomító hatású bőrelőkészítő spray aloe verával, búzavirág- és narancsvirágvízzel. Frissítő permetként is használható. Vegán termék.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

ninahf

2020. február 21.

Még ajándékba kaptam, de mivel ultraszáraz a bőröm, plusz jobban szeretem a dewy hatást ezért tudtam, hogy nem ez lesz a tökéletes sminkfixáló/ primer. Azért párszor használtam, smink fölé és alá is, nekem bevált, azon kívül hogy szárított, de mint írtam erre számítottam.
Nagyrészt az ecseteim 'vizesítésére' használtam és így nagyon szépen fixálta a szemhéjpúdereket, highlightereket!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 21.

Lina14

2019. március 11.

én nem smink alá hanem fölé használtam, nekem nem okozott pattanásokat, de nem volt túl matt nap közben, és elég erős az illata

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 11.

MT3

2019. január 9.

Az első spray, aminél észrevettem változást az alapozó felvitelekor. Igaz mattításra nincs szükségem, de szebben terült rajta az alapozó és a pórusaimat is szebbé varázsolta. Tökre tetszett. Aztán picike pattanások jelentek meg az arcomon tőle...(pedig nincs érzékeny bőröm). De a hatása annyira bejött, hogy lehet adok neki még egy esélyt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 9.

casa17

2018. december 29.

Másik nyuszi társához hűen ez sem csinál semmit...talán fincsibb az illata... a csomagolása ennek is übercuki de ennyi...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 29.

Milli006

2018. október 31.

Elég gagyi, igazából nem ér semmit és pattanásokat is okoz. A csomagolás miatt kap 2 csillagot...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 31.

Black Fairy

2018. október 12.

Nekem tetszik...A csomagolása iszonyatosan édes...az illata is...elég erős mondjuk, de nekem tetszik, és nem zavar - gyorsan elillan egyébként is...
A mattítás nálam bevált...és igazából a pórusaimat is összehúzta...Az alapozó szebben mutatott rajta, jóval tartósabb is volt...
Szóval a hatását tekintve öt csillag, azt csinálja, amit ígért...Viszont...nekem nem elég egyenletesen szórt, hanem köpött is közben...mármint ezen is túl lehetne lendülni, de semmi értelme a sprének, ha aztán egyenletesebbé kell masszíroznom...akkor tudnék használni sima (tubusos) primert is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 12.

random

2018. október 5.

na es speciel egy igen fura cucc. szerintem kissé félre van értve, hisz a primerek nagy része szilikonos, így képes eltüntetni a pórusokat, meg lefedni a száraz részeket hogy ne csomósodjon össze rajtuk az alapozó, míg ez a spray erre nem igazán képes. viszont jó enyhe előhidratálásra, meg arra, hogy a bőr egy kicsit felfrissüljön, és így jobb felvinni rá az alapozót. az illata elég édes, csöppet erősebb mint szeretem, de nem marad meg sokáig. nem tudom hogy bőrápoló hatása van-e, de nekem arra is bejött, hogyha a hidegben egy kicsit kiszáradt az arcom, és feszül, amint beérek oda ahova indultam, befújom és a feszülést megszünteti. A csomagolása meg halálcuki :D feltehetőleg nem veszem újra, de hogy a nyuszit újra meg újra megtöltöm, az hótziher.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 5.

pandahapci

2018. október 1.

A cuki csomagolása fogott meg, igazából semmiféle változást nem észlelek, talán kicsivel jobban mutat rajta az alapozó. Az illata túl erős és mű, nem tetszik hogy sajnos ennyire elől van az összetevők között a parfüm. Sokkal jobban szeretem a MAC levendulás prep fixáló spray illatát, az nagyon kellemes és nem mű egyáltalán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 1.

viewxy

2018. október 1.

A csomagolása miatt vettem meg elsősorban, ilyen cuki dolgot sajna nem tudtam ott hagyni. Pórus finomítást ígér, hát azt nem vettem észre, mattítás elég minimális, de pihe-puha lesz a bőröm és frissít, az illata finom és ennyit tud. A pénzét nem érte meg, nem venném újra, de elhasználom, mert igazából kellemes fújkálni.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Propanediol, Butylene Glycol, Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.