23 Years Old

Ár:   $20   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   45 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ancsr, Módosítva: 2019. május 7.

Ár:   $20
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Stiftes artisztító aktív szénnel amely a bőr mélyében rejlő szennyeződéseket is eltávolítja.

Emiii

2020. június 18.

Nagy szerelem volt. Fél évig tartott. Még mindig siratom, hogy elmúlt.
Rettentő mókás volt használni, hiszen be kellett "koszolni" magam ahhoz, hogy tiszta legyek :-) Egy FOREO koppintást is bevetettem mellé és megállapítottam, hogy igencsak ütőképesek együtt. Olvasgattam olyan véleményeket, hogy karcol, meg túl kemény, ahogy a "stiftet" az archoz nyomjuk. Én ezt egyáltalán nem tapasztaltam. Szépen, lekerekítve fogyott, nem voltak éles részei, sem darabkák, amik felszántották volna a pofimat.
Ahhoz képest, hogy csak 45 grammos, elég nagydarab volt. Utazáshoz jobb lett volna feleekkora is. Viszont az új verzió meg már 78 grammos... azért majd idővel letesztelem, mivel tud többet a világ legjobb lemosójánál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 18.

Nagy szerelem volt. Fél évig tartott. Még mindig siratom, hogy elmúlt.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol