27 87

Ár:   €145   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: aidanne, Módosítva: 2020. március 18.

Ár:   €145
Lelőhely:   online külföldről

Illatkategória: virágos-gyümölcsös gourmand

Fejillat: mandarin, piros paprika és gyömbér

Szívjegyek: ilang-ilang, szikla rózsa és málna

Alapjegyek: karamell, bőr, borostyán

laracroft

2020. szeptember 25.

Ez az illat... párját ritkító. Úgy érdekes, hogy közben finom.
Az alattam hozzászóló kedves aidanne ejtett vele szerelembe, megrendeltem a hivatalos weboldalról, és nem győztem betelni vele.
Általában nem szeretem a bőrös illatokat, a fűszerek pedig elég zsákbamacskák, hogy mikor bolondítják meg jó értelemben az adott illatot, és mikor változtatják (rajtam legalábbis) maszkulinná. Nos, itt egyikkel sincs gond. A fűszerek és a bőr egymásba olvadnak, alatta pedig a legfinomabb édes púderesség rejlik. Abszolút nőies, szerintem kifejezetten dögös. Brutál hatósugárral és tartóssággal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 25.

Ez az illat... párját ritkító. Úgy érdekes, hogy közben finom.

aidanne

2017. április 3.

Sokat gondolkodtam mit irjak ide, de legfokepp most az okozott fejtorest, hogy hogyan irjam le ezt a parfumot, ezt a velejeig izig verig dogos, csodat... megprobalom, de most nem biztos, hogy sikerulni fog..
Az elso talalkozasom es a megvetel napja kozott mindossze 3 nap telt el, ami szamomra az bizonyitja, hogy egy igen addiktiv, tartos, es leginkabb megfoghatatlan illattal volt dolgom.
Ketfelekepp szeretek bele egy illatba 1, mert kulonleges, a borommel jol mukodik es rendkivul ertekelendo a muveszi adottsagai az illatnak, 2, pedig az a tipikus azonnal beleszeretek, mert olyan buja, tiszta es nem evilagi, hogy azonnal must have kategoria... az Elixir de bombe az utobbi kategoriaba tartozik... vagy megsem? Viragos gourmand, de en csak a gourmand reszet ereztem a boromon. A malna bujik meg legeloszor, amolyan gyumolcsosen, jatekosan, de ahhoz eleg komolyan, h tudjam itt valami komoly dolog fog kibontakozni... es itt all meg az orrom tudomanya, mert a kis edes malnasbol kb 10-15 oerc mulv egy olyan istenseg bontakozik ki, mit bontakozik?!, kirobban!!! Es itt mar nem tudok hogyan irni rola mert elkap az euforikus orulet, es mindjart pancelba zarom annyira gyonyoru!
Ez a parfum azoknak valo, akik szeretik az edes,( de nem gyomorforgato) gourmand illatokat, es azoknak akik szertik, ha rabul ejti valami foldontuli csoda.
A tenyek: nagyon tartos, eleg magas hatosugaru parfum.
Nekem o a kiralynom, es ez nem veletlen :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 3.

A tenyek: nagyon tartos, eleg magas hatosugaru parfum.
Nekem o a kiralynom, es ez nem veletlen :)

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Pentaerythrityl Tetrabehenate/ Benzoate/ Ethylhexanoate