3 Concept Eyes

Ár:   $12   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: XiaMengTing, Módosítva: 2016. augusztus 31.

Ár:   $12
Kiszerelés:   2,5 g
Lelőhely:   online külföldről

Matt, jól tapadó és erősen pigmentált szemhéjpúder tartós formulával.

7 színben kapható

seppunkata

2019. augusztus 26.

Nekem a #Yolk árnyalatban van meg, tipikus élénk citromsárga szín. Elég jól pigmentált, kevés is elég belőle. Régóta akartam egy sárga szemhéjfestéket, de itthon sehol nem láttam, max palettában, de külön nem. Ezzel teljesen meg vagyok elégedve, pont olyan, amit szerettem volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

Hidratálók: Propanediol

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.