4711

Ár:   19 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Verona5, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2019. december 9.

Ár:   19 000 Ft
Lelőhely:   drogériák

Megjelenés éve: 2019

Illatcsalád: aromás-fűszeres

Fejillat: bergamott, koriander, rózsabors

Szívillat: jázmin, rózsa, osmanthus

Alapillat: pacsuli, fenyőgyanta, olibanum

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Sleekdecadence

2021. november 9.

Egyből bele szerettem! A túl édes illatokat nem kedvelem,inkább a maszkulin jellegűeket preferálom. Rajtam érdekes módon inkább édes, többnyire a rózsa illat érezhető, némi fenyővel.
Nagymamám a szekrénybe mindig szappant rejtett,hogy a ruhák illatosabbak legyenek. Ez az illat is arra emlékezet. Kiskoromban mindig kinyitottam az ódon faszekrényét. A régi szőrmekabátok, ruhák, a rózsa szappan és a naftalin..régi újságpapír a polcokon, a fa szúrós illata, a sosem ismert nagyapám bőrkabátja...A nosztalgia azonban nem tart sokáig, az illat, ahogy az emlék is, nyomban tovaszáll.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 9.

Qwerty

2021. július 10.

A M. nevű drogériában most akciós, így tartottam egy bőrpróbát, mert ugyan papírforma szerint rendben van, de ezekkel az összetevőkkel kétesélyes is. A fenyő az az illat, amit nagyon jól kell tálalni, hogy el tudjam viselni, ne legyen se férfiillat, rosszabb esetben autóillatosító. Hát ez igazából egyik sem, mégsem hoztam magammal.
Túl sok, túl erős, túl fenyő. Az én bőrömön nagyon szúrós, torokkaparós, ezt már nem vagyok hajlandó elviselni. Két órán keresztül erőteljes fenyős, fűszeres és szúrós, aztán gyantás, szappanos. A virágokat egyszerűen nem érzem benne. Mégsem mondanám egyértelműen férfiillatnak, de nőinek se. Nagyon nem volt jó élmény.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 10.

Pajzs

2021. június 6.

Koncentrált és aromás, de mellette levegős is. Sokáig nagyon fás, erős, de a leszáradása már puhább, krémesebb, mintha fenyő- és rózsaillatú testápolóval kentem volna be magam. A rózsaborsot végig érzem, kifújás után ereje teljében pompázik, majd fokozatosan lágyul, ad egy kis fűszeres jelleget az illat lecsengésének.
Könyvekben őrzött, régi tündérmesék kísérője.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 6.

Könyvekben őrzött, régi tündérmesék kísérője.

Burya

2021. május 20.

Müllerben szimatoltam, nagyon tetszik. Kicsit szúrós, fás illat, elsőre leginkább a fenyő, pacsuli, bergamot, koriander érződik, utána felőbújik a rózsa és fellágyul az illat. Rajtam meglehetősen tartós, 6-7 órán át éreztem magam körül. Gondolkodom a beszerzésén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 20.

ALettah

2021. április 19.

Nagy tisztelője vagyok Geza Schoennek, számomra az ő illatai a letisztultság és a magas minőség képviselői, ezért nagyon örültem, mikor felfedeztem, hogy ismét összedobott valamit a kedves Acqua Coloniamnak (a lime-szerecsendiós is az ő munkája). És nem kellett csalódnom, csodálatosan friss, a legjobb értelemben uniszex, egyedi, friss hegyi levegőt, fenyőrügyet, lágy virágosságot csodálatosa ötvöző cologne ez, csodaszép üvegben. 8 ml-es mintácskám van, de nagyon gondolkozom a teljes üveg beszerzésén, főleg most, hogy sok webáruházban leárazva kapható.
Az egész Intense sorozat tetszik, de ez a legjobb közülük!
Édes illatok kedvelői mellőzzék, semmi édesség nincs benne. És pont ez a jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 19.

Az egész Intense sorozat tetszik, de ez a legjobb közülük!
Édes illatok kedvelői mellőzzék, semmi édesség nincs benne. És pont ez a jó!

haszi79

2020. október 3.

Lehet ilyet írni, hogy krémes fenyőillat? A fenyő, a rózsa, a jázmin, a bergamott mind egy csokorban...ez zseniális!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 3.

Biamaki

2020. január 1.

Még nyáron találkoztam ezzel az illattal (és az intense család többi tagjával) . Akkor nagyon megtetszett, így szereztem magamnak egy 170 miliset. Különleges, nem túl nőies, karakteres illat. Nekem valahogy olyan "mozdonyfüstös" 😄 persze jó értelemben. Pont ez fogott meg benne, szeretem a maszkulin, kicsit meglepő illatokat. Kellemes benne a fenyő. Magamon nem, de máson kiérzem belőle a rózsát is. Szóval izgalmas illat meg minden csak rájöttem, hogy magamon nem szeretem és nem tudom viselni. A 4711 illatokhoz képest tartósabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 1.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.