4711

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: médea, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2019. december 10.

Lelőhely:   drogériák

Egy igazi energia koktél mely a vitalizáló citromot és az frissítő gyömbért rejti magában. Valódi felfrissülést nyújt.

4711 Acqua Colonia Lemon & Ginger fújósok
Ár: 500 Ft, 800 Ft - Min. 3 db fújóstól -10% a jelzett árakból , Eladó: Lapo
Állapot: 5-10 ml fújósok kiadók belőle, Helyszín: Diósd/Budapest 11. ker. (Savoya Park közelében), fizetés: személyes átvétel, ELŐRE UTALÁS ESETÉN: Posta, Foxpost

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Boudica

2020. október 22.

Sokáig álldogáltam, szagolgattam a márka parfümjeit a boltban, mire mellette döntöttem. Nagyon friss, könnyű, gyönyörű illatú parfüm ami szerintem minden évszakban megállja a helyét. Én nyáron szereztem be, de október közepe van és még mindig nyúlok felé reggelente.
Kifújáskor erős citromos illata van, de nem ám az a zavaró savanyú illat, hanem igazi finom gyümölcs illat. A gyömbér inkább leszáradás után jelenik meg, finoman, puhán keveredik a citrommal. A legtalálóbb szó erre az illatra, az, hogy 'zamatos'. Imádom magamon, bárcsak tovább tartana. Ez az egyetlen problémám vele, nagyon gyorsan eltűnik, még magamon se nagyon érzem, annyira pedig nem olcsó, hogy csak úgy locsoljam magamra. Ha tartósabb lenne, kérdés nélkül megkapná az öt csillagot.
Az üvegét pedig biztosan megtartom, nagyon nagyon szép!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 22.

Az üvegét pedig biztosan megtartom, nagyon nagyon szép!

kannus

2020. április 17.

Sokkal jobban szeretem a friss gyümölcsös illatokat, mint a virágosat. Amikor rátaláltam erre a márkára és annak különböző gyümölcs-fűszernövény kombinációs izgalmas illataira, nagyon megörültem. Végül ez a citromos gyömbéres jött velem haza, de szerintem ha ez elfogy, akkor kipróbálok más kombinációt is. Kellemes bár nem túl tartós illat. Főleg ilyenkor tavasszal kapok kedvet a használatához. :) Az ára szerintem középkategóriás, nem a legolcsóbb, de bőven nem a drága kategória még. Cserébe, ha nem is túl hosszan tartó az illat, de elég nagy kiszerelés, szóval lehet fújkálni. A csomagolása is nagyon igényes és szép, az üvege külön tetszik! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 17.

juditkaa70

2016. június 18.

Nem az illatvilágomat tükrözi,így sajnos vissza került a polcra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 18.

Nem az illatvilágomat tükrözi,így sajnos vissza került a polcra.

ancsibancsi

2012. június 24.

Isteni illata van, nagyon frissítő. Nyárra szerintem pont ideális, nem nehéz illat. Parfümériában illatoltam meg és azóta el vagyok ájulva tőle. A többinek is hasonló jó illata van. Sajnos nem tudom, hogy mennyire tartós, azért mérvadó lenne ilyen esetben, mikor azért nem túl olcsó illatról beszélünk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 24.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.