4711

Ár:   5000 Ft és 15 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 170 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LittleSpark, Módosítva: 2016. február 10.

Ár:   5000 Ft és 15 000 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 170 ml
Lelőhely:   Müller

Egy különlegesen energizáló kompozíció: A mandarin kellemes aromája keveredik a kardamom egzotikus fűszerességével. Az illat energizáló, inspiráló és a tiszta öröm érzetét adja.

Ár: 6000 , Eladó: Parfum28
Állapot: 170/160 ml, Helyszín: Győr, fizetés: Foxpost, posta, banki utalás

albertinablogg

2018. november 13.

Nagyon kellemes, friss illat. Citrusossága ellenére számomra is nagyon szerethető kölni ez kéremszépen, de tartóssága sajnos nincs. A csomagolása zseniális, ízléses, jó ránézni és arra ösztönzi az embert: - Fújj meg! Nekem tetszik, de nem a befutó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

Asianlover

2018. június 30.

Érdekes egy illat ez. Friss, nyári citrusos illatot kerestem. A nyitás tökéletesen megfelelt a kritériumoknak, de pár perc után bekúszik a kardamom meleg fűszeressége, amitől nekem ez minimum őszi illat. A másik meg, hogy nagyon tántorog az uniszex határon...
Viszont szép, minőségi illat kitűnő árban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 30.

Viszont szép, minőségi illat kitűnő árban.

Palomita

2017. december 30.

Most jött velem haza ez a harsogóan friss finomság. Szerelem volt az első szippantásra, ahogy a lime-szerecsendiós tesója is.. de a vérnarancs-bazsalikom kombó is isteni! Az örömöm oka pedig nemcsak az, hogy most a sok téli nagyágyú után jókedvre hangoló napfény-illattal is kényeztethetem magam, hanem az is, hogy nem tűnik el rólam 2 percen belül. 6 órán át azért jól tart, még ha az idő múlásával bőrközelivé is válik - ám cologne lévén ez sem róható fel neki. Ár-érték arányban szerintem nagyon jó választás: tartósság tekintetében még a jóval drágább citrusos cologne-kat (pl. Atelier, Diptyque L'Eau de Tarocco) és számos edt-t is maga mögé utasítja. És ha már fel kell frissítenem napközben az illatomat, bátrabban locsolok egy hatezer forintos nedűt, mint egy húszezreset. Persze a kedvező ár önmagában kevés: a többi citrusos illattal ellenben ő nem lesz rajtam karcos, szúrós - eddig ezt is, és a tartósságot is csak a Soleil de Capritól kaptam meg. Szóval nagyon boldog vagyok, hogy rájuk találtam, nyárra biztosan beszerzem a lime-os verziót is. Az üveg és a doboz is nagyon szép, igényes - öröm nemcsak fújni, de ránézni is!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 30.

csikosmatyas

2017. november 3.

Nem kell többet látni bele mint ami, naturalisztikus módon ábrázolja egy Frissen bontott mandarin illatát. Ennyi. Ennek tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 3.

hógolyó

2017. augusztus 4.

Az illatjegyeket teljesen kiérezni:) megkapja az 5 csillagot. Egy bajom van vele. 6000Ft és nem hiszem hogy elhasználnám (125ml nehéz üvegben, az újra fújás igény miatt nehéz lenne ezt cipelni). Ha harmad ekkora lenne a mérete/ára biztos mind itt sorakozna a polcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

angelina69

2017. július 15.

Nos, ez volt a következő illat, ami megragadta a fantáziámat. Fújás blatterre. Ho-ho-hó, ez nem is rossz. Friss, roppanós, fűszeres. Aztán... Nézelődés. Újabb szippantás. A fene... ne már... ez pasi illat lett. Aki szereti az ilyen kis átváltozó-művészeket, annak szívesen ajánlom. Részemről a blatter kuka. Lássuk a következőt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 15.

morvaieszter

2017. február 22.

nagyon egyszerű de erőteljes illat, a sorozat majdnem mindegyik darabját nagyon szeretem, de ez a kedvencem, az egyetlen illat amit igazán a magaménak érzek

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

juditkaa70

2016. június 18.

Nekem sajnos nagyon nem nyerte el a tetszésemet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 18.

Nekem sajnos nagyon nem nyerte el a tetszésemet!

LittleSpark

2016. február 12.

nekem ez a parfüm igazi aromaterápia. Ha úgy kelek, hogy fáj a fejem, vagy simán fáradt vagyok akkor ezt a parfümöt szoktam választani, és segít, hogy kicsit összeszedjem magam. Emellett nyáron igazi felüdülés. Először amikor kifújom a kardamom illatát érezni jobban, és ahogy bontakozik ki az illat előkerül a mandarin illata is.
Valamennyire még lehet a nap végén is érezni, de azért nem húz vele illatcsíkot maga után az ember :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 12.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.