4711

Ár:   9.000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   online; dorgériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Verona5, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. július 17.

Ár:   9.000 Ft

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

viewxy

2021. október 8.

Nagyon meglepett, hamar a kedvenc parfümömmé vált, alig vettem észre, de csak ezért nyúltam mindig. Szerintem elegáns illat a frangipáni, a zöld tea pedig utána, mint a matcha latte illata.
Így ősszel is hordható, amíg ilyen jó idő van, de szerintem tavasszal lesz az igazi ez a szép virág illat. Tartósnak is mondható ahhoz képest, hogy cologne. Két három fújás több órán át tart. Sokat nem változik a leszáradás alatt, de ez nem is baj.
Ami elvárásom volt, azt még túl is teljesítette, bőven megérte nekem a vásárlást. Aki teheti, legalább próbálja ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 8.

ALettah

2021. július 1.

Ez annyira jó, hogy komolyan vetekszik az eddig nálam abszolút kedvenc Blood Orange and Basil-lal. Nagyon lágy, puha,mégis eleven és zöld illat, akár a matcha tea, és valami selymes tejesség is van benne, a frangipani pedig egy gyönyörű, kiegyensúlyozott, nőiességet suggalló kompozicióvá kerekíti.
Az üveg és a doboz a megszokott magas minőség és ízlésesség. Nagyon, nagyon szeretem ezt a márkát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

krémparádé

2021. január 26.

Nagyon finom, friss, enyhén édes zöld teaillat, nyári kánikulában szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 26.

Nagyon finom, friss, enyhén édes zöld teaillat, nyári kánikulában szuper!

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.