4711

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: v.szilvia789, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2017. augusztus 6.

Lelőhely:   Müller

Limitált kiadás

Szilva és méz illatú kölni.

Ár: 2000 , Eladó: Parfum28
Állapot: Új, Helyszín: Győr, fizetés: Foxpost, posta, előre utalás

Lory

2015. március 5.

Kifújáskor még csak-csak finom illat,picit szilvás,inkább mézes de gyengén,mert abszolút nem édes.Aztán fél óra múlva ugyanazt éreztem mint az előttem véleményező,egyszerűen egy öblítőszag áradt a csuklómról.Az amúgy indításkor is erőtlen méz összekapaszkodik a tűnőfélben lévő szilvával sajnos egyértelmű öblítő illatot eredményez rövid idő alatt.Összességében sem tartós illat,max. 2 órán át érezhető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 5.

v.szilvia789

2014. december 22.

A mogyorós mellett ez is téli limitált kiadás, nagyon megfogott a két összetevő, papíron is kellemes volt. De... rajtam valami iszonyattá változott, semmi gyümölcs vagy méz, hanem textilöblítő/wc illatosító spray szagom lett tőle. Nagyon sajnáltam és elég letaglózva vettem tudomásul, hogy nem működünk...pedig nagyon akartam szeretni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 22.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.