4711

Ár:   6999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mse02, az összetevőket feltöltötte: vasolka, Módosítva: 2018. június 26.

Lelőhely:   drogériák

Friss citrusos illat nőknek és férfiaknak egyaránt.

Illatjegyek: bergamott, citrom, tea, neroli, keserű narancs, tárnics, cédrus, cashmeran, pézsma

4711 Remix Cologne Edition 2018 100 ml
Ár: 4500 Ft+Foxpost , Eladó: Naftalin
Állapot: 100/min. 90 ml, jelölve, Helyszín: --, fizetés: utalás után küldöm

viewxy

2021. augusztus 27.

Nagyon jó az illata, narancsos mandarinos, férjem imádja. Nekem úgy jött be, hogy reggel a bőrömre kb mindenhova több fújás, amíg felöltözök, addigra már nem lesz olyan erős az illata és nap közben így ad a bőrömnek egy enyhe illatot, mintha fürdés után csak a tusfürdő erződne.
Nekem így megéri. Kíváncsi vagyok a többi illatra is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 27.

Nekem így megéri. Kíváncsi vagyok a többi illatra is!

Naftalin

2021. július 13.

2018.
Ahhoz képest, hogy kölni, meglepően tartós, 4-5 óra múlva is érezni. Felfedezni benne az eredeti 4711-et, de szerintem nagyon jót tesz neki ez a frissítő mandarinos illat, kifejezetten nőies és mindig felvidít, ugyanakkor nem lesz tőle lineáris az én bőrömön, egy nagyon kellemes, puha illat a teljes leszáradásban.

Nagyon kellemes továbbra is, valahogy viszont mégsem nyúlok érte ebben a kánikulában sem, így azt hiszem, valaki másnál jobb otthona lesz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 13.

2018.

Loona

2020. augusztus 7.

Még tél végén/tavasz elején vásároltam kiárusításon, de el is tettem nyárra, ahhoz az időhöz nem passzolt az illata. Júniusban vettem elő, és most szeretem használni. Friss, üde, és rajtam is inkább kesernyés narancsos illata van, egyáltalán nem édes (szerencsére!), fülledt meleg nyári estéken kifejezetten jól esik - sajnos azonban nagyon hamar elillan az illata, ami azért kellemetlen, mert ha valami rendezvényen szeretnék tőle illatozni, esélyes, hogy már nincs is rajtam, mire odaérek - magunkkal cipeléshez viszont túl nagy az üvege. EDC és nagyon olcsó volt, így mégis megkapja az 5 csillagot. Kár, hogy limitált, szívesen újravenném, ha elfogy, a nagyobb kiszerelés és az évszakra korlátozódó használhatósága miatt viszont esélyes, hogy nem ezen a nyáron fog - és már eleve 2 éve van a polcokon. Így nem merek belőle plusz egy üveggel betárazni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

Clandestine

2020. június 19.

Most jutottam hozzá fillérekért és azóta csak fújkálom és fújkálom, a magam örömére, nem tudok betelni vele. Kiváló aromaterápiás hatása van! Üdít, frissít, energiával tölt fel és jó hangulatot teremt. Nyárra szuper választás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 19.

mandarin

2020. június 2.

Az első perctől fogva friss, üde, nyári illat és semmi émelyitő, fejfájós, édes cukorkaság. Rajtam keserű narancs és hűvös tea, finom fűszeresség. Nem túl tartós, de ez nem hátránya, hiszen EDC. Most a Rossmannban 1800 forint körül fizettem érte (100 ml). Ennyiért ajándék!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 2.

ALettah

2019. május 7.

Ó anyám borogass! A klasszikus 4711 nekem is az egyik első illatélményem - nagymamám, később anyukám is használta. Az ő alakjukhoz, a gyerekkorhoz, a titokban kihúzott fiókok illatához kapcsolódik számomra - hordani nem tudnám, de szeretem. Jártam Kölnben a 4711 Házban is - érdemes megnézni, nagyon izgalmas, és szó szerint a csapból is kölni folyik :)
Már évek óta figyelem, hogy hogyan sikerül ennek az ikonikus háznak megújítania önmagát. És akkor jön ez a sorozat, a Remix. Avagy 2017 óta minden évben kiadnak egy új "remixet", az eredeti 4711 egy-egy hozzávalóját állítva a központba.
Ez a második - és mennyire jóóóó! A design, az ötlet, az illat, minden! Egyszerre harapnivalóan friss narancs, édes, friss, fanyar, nyár és csoda. Olyan, mint a strandon heverni, csukott szemmel, félálomban hallani a strand zümmögő zaját, érezni a napfényt a bőrünkön, a friss narancslé ízét a szánkban, és a törülköző alól áradó mély növényszagot. Imádom, nem kérdés, hogy az egész sorozat kell!
Tartóssága az nincs neki, de először is ez egy "cologne", másodszor is a 100 ml tíz és tizenöt euró között ingadozik, szóval lehet locsolni bőven.
Le a kalappal a 4711 előtt, egy legenda, aki mindig képes megújulni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 7.

Le a kalappal a 4711 előtt, egy legenda, aki mindig képes megújulni.

mariann33

2018. szeptember 3.

Elsőre grapefruit,vagy vérnarancs?Nemtudtam eldönteni..Ezekszerint keserű narancs:)
Ha nem figyelünk,nem lehet külön-külön kivenni az összetevőket,ettől olyan egyszerű,de a szó jó értelmében!Egyben van,mert ponosan mindenből a legmegfelelőbb arányú hozzávaló van.Az ilyet szeretem:nem fókuszálok csak egy jegyre ami valamiért kilóg és elvonja a figyelmem,és végül nemtudom már tetszik e egyáltalán,vagy inkább zavar.Nagyon frissítő,üde,vidám és igen tartós illat!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

bf11

2018. augusztus 22.

A 4711 név sokak számára kissé porosan hangzik. Az utóbbi években a cég mindent megtesz, hogy ezt az imázst felülírja. Jobb példa ennél nem is lehetne, mint a Remix Cologne 2018, ahol már a reklámfotók láttán is összefut a nyál a számban. Az első adandó alkalommal kipróbáltam és pontosan azt kaptam, amit vártam. Hűsítő, picit fanyar keserűnarancs és lime nyitány után sem illan tova, hanem szépen bontakozik ki a többi citrusos akkord, a bergamot és igen, haloványan a narancsvirág is, bár ez utóbbi rajtam tényleg csak jelzés értékű. Annak ellenére, hogy nem egy csíkhúzó parfümről van szó, nem 1-2 órás illatélmény, szépen tart 4-5 órát, ami a mostani 35 fokokban szép teljesítmény. Igazi must-have limonádé, mindenféle émelyítő elemtől mentesen, frissen, csodaszépen!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 22.

szeliger

2018. augusztus 18.

Rajtam is inkább mandarin, kis kesernyés narancshéjjal, azt az igazi lédús narancsillatot nem találom. Nagyon kis enyhe, bőrközelben illatozik, pár órán át közvetlenül a bőrre rászaglászva érezni, felrakva-viselve már tíz perc múlva semmit sem érzek belőle. Lehet, hogy kicsit olajosabb, párolgósabb bőrön jobban működik, az én száraz bőrömön gyakorlatilag sehogy. A kezdeti játékos, friss citrusosságot értékelem benne, egyébként nekem nem sokat jelent.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

ponilopopolopo

2018. augusztus 11.

Finom, komoly illat. Kislányokon nem tudom elképzelni, mégis könnyed.
Nyárra tökéletes a citrusossága miatt, a fa és tea kesernyés illata pedig csak plusz. Nekem megvan a tökéletes nyári parfüm. Tartós is, 4-5 órát bír.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

Finom, komoly illat. Kislányokon nem tudom elképzelni, mégis könnyed.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.