4711

Ár:   6999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mse02, az összetevőket feltöltötte: vasolka, Módosítva: 2018. június 26.

Lelőhely:   drogériák

Friss citrusos illat nőknek és férfiaknak egyaránt.

Illatjegyek: bergamott, citrom, tea, neroli, keserű narancs, tárnics, cédrus, cashmeran, pézsma

fújós 2* 10 ml 4711 Remix Cologne 2018+2019
Ár: 1700+szállítás , Eladó: karakumsivatag
Állapot: 10 ml fújósban, Helyszín: Budapest Belváros, fizetés: foxpost, személyes átvét, postán maradó
Ár: 3.400 Ft + postaköltség , Eladó: Verona5
Állapot: 100 ml-ből a kép szerint kb 80-85 ml, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: fizetés banki előre utalással, postázás postán maradóra, vagy fox, vagy személyesen
ALettah

2019. május 7.

Ó anyám borogass! A klasszikus 4711 nekem is az egyik első illatélményem - nagymamám, később anyukám is használta. Az ő alakjukhoz, a gyerekkorhoz, a titokban kihúzott fiókok illatához kapcsolódik számomra - hordani nem tudnám, de szeretem. Jártam Kölnben a 4711 Házban is - érdemes megnézni, nagyon izgalmas, és szó szerint a csapból is kölni folyik :)
Már évek óta figyelem, hogy hogyan sikerül ennek az ikonikus háznak megújítania önmagát. És akkor jön ez a sorozat, a Remix. Avagy 2017 óta minden évben kiadnak egy új "remixet", az eredeti 4711 egy-egy hozzávalóját állítva a központba.
Ez a második - és mennyire jóóóó! A design, az ötlet, az illat, minden! Egyszerre harapnivalóan friss narancs, édes, friss, fanyar, nyár és csoda. Olyan, mint a strandon heverni, csukott szemmel, félálomban hallani a strand zümmögő zaját, érezni a napfényt a bőrünkön, a friss narancslé ízét a szánkban, és a törülköző alól áradó mély növényszagot. Imádom, nem kérdés, hogy az egész sorozat kell!
Tartóssága az nincs neki, de először is ez egy "cologne", másodszor is a 100 ml tíz és tizenöt euró között ingadozik, szóval lehet locsolni bőven.
Le a kalappal a 4711 előtt, egy legenda, aki mindig képes megújulni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 7.

Le a kalappal a 4711 előtt, egy legenda, aki mindig képes megújulni.

mariann33

2018. szeptember 3.

Elsőre grapefruit,vagy vérnarancs?Nemtudtam eldönteni..Ezekszerint keserű narancs:)
Ha nem figyelünk,nem lehet külön-külön kivenni az összetevőket,ettől olyan egyszerű,de a szó jó értelmében!Egyben van,mert ponosan mindenből a legmegfelelőbb arányú hozzávaló van.Az ilyet szeretem:nem fókuszálok csak egy jegyre ami valamiért kilóg és elvonja a figyelmem,és végül nemtudom már tetszik e egyáltalán,vagy inkább zavar.Nagyon frissítő,üde,vidám és igen tartós illat!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

Naftalin

2018. szeptember 1.

2300 Ftért dobálják a 100 ml-t a dm-ben jelenleg, így beruháztam rá. Ahhoz képest, hogy kölni, meglepően tartós, 4-5 óra múlva is érezni. Felfedezni benne az eredeti 4711-et, de szerintem nagyon jót tesz neki ez a frissítő mandarinos illat, kifejezetten nőies és mindig felvidít, ugyanakkor nem lesz tőle lineáris az én bőrömön, egy nagyon kellemes, puha illat a teljes leszáradásban. Ennyi pénzért ajándék volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

bf11

2018. augusztus 22.

A 4711 név sokak számára kissé porosan hangzik. Az utóbbi években a cég mindent megtesz, hogy ezt az imázst felülírja. Jobb példa ennél nem is lehetne, mint a Remix Cologne 2018, ahol már a reklámfotók láttán is összefut a nyál a számban. Az első adandó alkalommal kipróbáltam és pontosan azt kaptam, amit vártam. Hűsítő, picit fanyar keserűnarancs és lime nyitány után sem illan tova, hanem szépen bontakozik ki a többi citrusos akkord, a bergamot és igen, haloványan a narancsvirág is, bár ez utóbbi rajtam tényleg csak jelzés értékű. Annak ellenére, hogy nem egy csíkhúzó parfümről van szó, nem 1-2 órás illatélmény, szépen tart 4-5 órát, ami a mostani 35 fokokban szép teljesítmény. Igazi must-have limonádé, mindenféle émelyítő elemtől mentesen, frissen, csodaszépen!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 22.

szeliger

2018. augusztus 18.

Rajtam is inkább mandarin, kis kesernyés narancshéjjal, azt az igazi lédús narancsillatot nem találom. Nagyon kis enyhe, bőrközelben illatozik, pár órán át közvetlenül a bőrre rászaglászva érezni, felrakva-viselve már tíz perc múlva semmit sem érzek belőle. Lehet, hogy kicsit olajosabb, párolgósabb bőrön jobban működik, az én száraz bőrömön gyakorlatilag sehogy. A kezdeti játékos, friss citrusosságot értékelem benne, egyébként nekem nem sokat jelent.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

ponilopopolopo

2018. augusztus 11.

Finom, komoly illat. Kislányokon nem tudom elképzelni, mégis könnyed.
Nyárra tökéletes a citrusossága miatt, a fa és tea kesernyés illata pedig csak plusz. Nekem megvan a tökéletes nyári parfüm. Tartós is, 4-5 órát bír.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

Finom, komoly illat. Kislányokon nem tudom elképzelni, mégis könnyed.

Csirip74

2018. július 27.

Tegnap a dm-ben magamra fújtam. Kellemes meglepetés, nem tömény, fojtó, csíkhúzós, hanem nagyon könnyed. Tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 27.

nyuszo

2018. július 24.

Mandarin.... mandarin..... mandarin.....
(kis keserűnarancs)….

Update! Nagyon hasonlít a L'Occitane Ruban d'Orange edt- hez, aminek ugyan imádom az illatát, magamra mégsem szoktam fújni....lakásillatosításra, aromaterápiás célra nagyon finomak ezek az illatok....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 24.

Mandarin.... mandarin..... mandarin.....
(kis keserűnarancs)….

isabelle007

2018. június 30.

Kellemes meglepetés ez az illat: friss, modern, nőies. Persze lehetne tartósabb, dehát nem EDP...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 30.

kitti1988

2018. június 25.

Kellemes nyari illat, rajtam friss mandarin illata erzödik fökent.(tudom, hogy nincs is benne, megis) Klasszikus kölni talalkozasa egy mediterran narancstermelö videkkel. Nekem ez jut eszembe erröl az illatrol. :) Nagy melegben sem okoz gondot a hasznalata. Igaz hamar elillan, de mivel EDC nem is vartam tartosabb hatast.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 25.

Antioxidánsok: BHT