8x4

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 750 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: timity, Módosítva: 2013. április 12.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 750 Ft

A 24 órán keresztül ható proaktív fomula ötvözi a hatékony dezodoráló védőhatást és az egyedi illatot. A Wild Flower olyan égi illatot kölcsönöz számodra, amelyre mindig is vágytál. 24 órán keresztül frissen tart anyagmaradék hátrahagyása nélkül. Nem hagy foltokat. Bőrbarát, bőrgyógyászatilag tesztelt termék. Fiatalos, édeskés illat. Német termék.

Ár: 750 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

tfdorii

2013. augusztus 21.

kedvenc dezodorom! egyszer vettem ilyet hogy kipróbáljam mert ahogy megszagoltam az illata máris magával ragadott!.. mostanában már nem is láttam ilyet de ha látok 3-at is képes vagyok vásárolni annyira bevállt!!!! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 21.

timity

2013. június 21.

Első osztályú kis spray! Nem akadtam volna rá magamtól, ajándékba kaptam. Elvileg csak a Müllerben lehet beszerezni. Meglepődtem, hogy a társaihoz képest mennyivel jobb összetevői vannak! Nincs benne alumínium!! :D Sőt, natúr termékekhez is hasonlítottam, és azok között is némelyik semmivel nem jobb az összetevők terén, ráadásul árban mindegyik kb. kétszerese ehhez képest. Az édes gyümölcsös illata nekem nagyon bejön! Nem émelyítő, és sokáig érezhető! Tényleg tartós, és van hatása! Juppíííííííí! :) Rég óta nem volt már ennyire hatásos spray a birtokomban! :) Este sem érzek magamon kellemetlen szagokat. Nyáron leszek rá kíváncsi, hogy akkor hogy teljesít. Mindenesetre megkapja az 5-öst! Nagyon jó illatú, tartós, elég jó összetevős, kedvező árfekvésű spray! És még ami legalább ennyire fontos: nem lesz tőle fehér, sem foltos a ruhám! :) Bátran merem ajánlani, nekem bevált!

Update: most vásároltam újra a Müllerben! Hiába próbáltam váltani, nem ment! :) Több spray-t is megszagoltam, de ismét ennél kötöttem ki! Továbbra is 5-ös! Kár, hogy kevés helyről szerezhető be, és más nagy drogériákban nincs..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 21.

Hidratálók: Propylene Glycol