A'PIEU

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   13,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: VeraTala, az összetevőket feltöltötte: darkbeforestorm, Módosítva: 2016. szeptember 14.

Kiszerelés:   13,5 g

• természetes hatást biztosít
  • könnyű, szinte észrevehetetlen a bőrön
  • aloe vera és öldtea kivonainak köszönhetően nyugtatja a bőrt

Water / Aqua Cyclopentasiloxane eo I szil Titanium Dioxide f 0 0Octinoxate f 0 0Glycerin h 0 0Ethylhexyl Salicylate f Butylene Glycol h 1 0PEG-10 Dimethicone Trimethylsiloxysilicate eo I szil Niacinamide h I v Butylene Glycol Dicaprylate/ Dicaprate eo Caprylyl Methicone szil Phenyl Trimethicone szil Pentylene Glycol Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Water gy Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Extract Cananga Odorata (Ylang Ylang) Flower Extract Lavandula Angustifolia (Lavender) Flower Water Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Water Mentha Rotundifolia Leaf Extract Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Water Mentha Piperita (Peppermint) Leaf Water Hibiscus Sabdariffa (Roselle) Flower Extract Jasminum Officinale (Jasmine) Flower Water Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer szil Magnesium Sulfate Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone ti I eu Acrylates / Stearyl Acrylate / Dimethicone Methacrylate Copolymer Diphenyl Dimethicone eo I eu Stearic Acid eo I eu 2 0Disteardimonium Hectorite Alumina Triethoxycaprylylsilane szil Aluminum Hydroxide sz I eo I h Ethylhexylglycerin Adenosine gy Peg-8 Dimethicone Silica Methyl Methacrylate Crosspolymer Vinyl Dimethicone/Methicone Silsesquioxane Crosspolymer szil Silica Dimethyl Silylate eo HDI/ Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer Maltodextrin Disodium EDTA Phenoxyethanol ta Parfum/Fragrance i CI 77492 sz Mica CI 77491 sz CI 77499 sz

dorkaww

2018. december 25.

Ebayről rendeltem pár hónapja. Amit szeretek benne hogy nem nehezíti el az arcom, nincs benne maszkhatás érzetem, a kisebb bőrhibákat makulátlanul elfedi, és nem jött elő tőle semmiféle irritációm, pattanásom.Emellett szép dewy finisht ad az arcnak. A probléma az a színskála de nyilván nem is az európai piacra szánták. Továbbá hogy a szememnél picit beleül a ráncokba, plusz azért 3-4 óra elteltével átfényesedik, szóval a púder használata erősen ajánlott. Ár-érték arányban viszont az itthon cushionökhöz képest kategórián felüli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 25.

Silvi

2017. január 11.

A Rilakkuma Limitált kiadás lett az enyém, ami egy ottani népszerű márka, a csomagolás így sárga lett és egy édes maci díszeleg rajta. Épp akciós volt azért rendeltem meg. A 23-as árnyalat lett az enyém, ami a téli fakó bőrömhöz tökéletesen illik. Fedése közepes, ha bőrhibám van azt korrektorral lefedem, amúgy sem szeretem a maszk hatást. Szép fényt ad a bőrnek, tartós, légiesen könnyű, nem ül bele a ráncokba. Nekem a L'oreal True Match volt eddig a téli alapozóm, de az kiemelte a száraz részeket és nagyon drága manapság.
Összegezve a tapasztalataimat:imádom hogy 50-es fényvédő van benne, utántöltő és plusz szivacs is jár hozzá, még postával együtt is olcsóbb mint az itthoni drogériás társai. Próbáljátok ki!:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

Titvog

2016. szeptember 16.

Nem tudom miért kapott ilyen rossz véleményt ez a termék, szerintem csúcs szuper. Valóban divat Koreában, hogy nem matt a smink, hanem ragyogó, de ez nem a termék hibája. Közepes a fedése, de lehet rétegezni, így a bőrhibákat nekem elég jól elfedte. A csomagolás gyönyörű, egy szavam se lehet rá. :)
Egyébként nekem a legvilágosabb 13-as árnyalatban van meg, és féltem, hogy nem fog illeni a bőrömhöz, hogy túlontúl világos lesz, erre pont tökéletes inkább. :) Hófehérkéknek bátran ajánlom.
Nekem egész nap kitartott, nem mászkált sehová, nem lett ronda se, de azért primert használtam természetesen mielőtt felvittem volna a bőrömre. Eddig nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

AngieBird

2016. április 8.

Én is kifogtam az 1700Ft körüli akciót ebayen, csak emiatt rendeltem meg anno, mivel az ehhez hasonló cushionök, akár az Etude House-t vagy az Innisfree-t nézzük, majdnem kétszeres áron mozognak - úgy voltam vele, egy próbát megér.
(Akkor nyár lévén) először a sötétebb árnyalatot rendeltem (#23), viszont az sötét is volt, és nagyon sárgás is. Utánrendeltem a világosabb #21-es refillt, az már elég világos és nem is olyan sárga (bár biztosan nem hideg tónus az sem.)
Érzetre nagyon könnyűnek mondanám, a fedése sem olyan rossz (cushion-höz képest), én is gyenge-közepesnek mondanám. A dewy finish-e engem nem zavart, a nagyrészt száraz bőröm miatt kifejezetten szeretem és keresem is az ilyen jellegű BB-ket/alapozókat, az viszont már zavart, hogy annyira vizes, hogy mászkál az arcomon. Ha elfelejtkezem róla, vagy véletlenül hozzáérek (a póló levételéről már ne is beszéljünk), úgy ahogy van, lejön. Púderrel próbáltam fixálni (Innisfree no sebum), nekem csúnyán összeállt vele - nem is gondolom, hogy egy ennyire fényes hatású alapozó szépen tudna viselkedni púderrel (bár alattam írtátok, hogy nektek sikerült - várom a titkotokat :D)
Nekem nem igazán vált így be, mert nem vagyok az a naponta többször újra-applikáló fajta, ez a cushion pedig szerintem megkívánja. Pénzkidobásnak azért nem nevezném, de nem fogom újravenni, akkor már inkább maradok az Etude House-nál, még akkor is, ha drágább, az a fejemen is marad.

Ami érdekes, hogy a sötétebb árnyalatot végül odaadtam egy barátnőmnek, aki a normál bőrére nagyon szerette. Ízlések, bőrtípusok és pofonok :)

//Van még egyébként két változata, az XP a mattabb változat, valamint a BBOYAN pedig egész fehér, világosító funkcióval.//

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 8.

AngieBird

2016. április 8.

krizsaneniko

2015. augusztus 22.

Nekem is megvan ez az alapozó.
Nagyon szeretem, mert a szín tökéletesen passzol.
A dewy hatást észrevettem én is. Ez koreában nagy divat, mivel szerintük a csillogó/fénylő bőr fiatalosabb, a matt bőr az öreg bőrt jelképezi náluk.
Millió videó van arról, hogy hogyan legyen "zsíros" látszatú a bőrük, szóval ezért ne a terméket pontozzátok le ez direkt ilyen. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 22.

Nekem is megvan ez az alapozó.
Nagyon szeretem, mert a szín tökéletesen passzol.

Winger

2015. július 17.

Nagyjából egyetértek az előttem szólóval. Annyival egészíteném ki, hogy sajnos száraz, vízhiányos bőrön is ugyanúgy működik, mintha zsírosra vagy kombináltra kenném fel. Már felkenés után közvetlenül ez a 'dewy' kissé fényesebb, mint normális, 1-2 óra múlva iszonyatosan fénylik, aztán teljes katasztrófába torkollik az egész, az arcom úgy néz ki, mintha leöntöttem volna étolajjal. (Ezt ez idáig sem alapozónál, sem BB-nél, sem semminél nem tapasztaltam, még 35 fokban sem). Így nyáron a 23-as árnyalat is kicsit világos, ha az arcomat már megkapta a nap, így igazításra szorul emiatt is. Félek, hogy télen meg már túl sötét lesz. Akkor elég lenne a 21. Érzetre kicsit nehéznek érzem, mintha valami láthatatlan maszk lenne rajtam, de ha megérintem az arcomat, akkor ez nem érződik. Fedése nem túl jó, pattanásokat, bőrhibákat nem fed el, csak kiegyenlíti az arcbőrt. A szivacskáját viszont imádom. BB eldolgozására is kiváló. Összességében nem mondom, hogy teljes melléfogás, de ez a cushion nem az én arcbőrömre lett kitalálva.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 17.

v.szilvia789

2015. június 29.

Első cushion típusú bb-m, főleg a kíváncsiság miatt vettem meg. A csomagolás szép igényes, az enyémnek tiszta ezüst a teteje, nem ilyen kékes mint a reklám fotók többségén. Amit ígér, azt betartja, bár (lelövöm a poént) tény, hogy nem zsíros bőrre való. A hozzá való szivaccsal könnyű felvinni, a szivacson szinte nem is marad az anyagból. Leheletvékonyan lehet teríteni a bőrön, rétegezni is lehet. A fedése nekem gyenge közepes, a piros részek átütnek még több rétegben is. A pórusokat elég szépen fedi, a nagyobbakba az orron hajlamos beleülni. Felvitelkor nagyon üde, friss érzés, mintha nedves szivaccsal simogatnám az arcom. Nagyon könnyű viselet, tényleg olyan, mintha semmi sem lenne rajtam. A finish nagyon dewy, de púderrel jól fixálható és nem csomósodik össze. Néhány óra után kezd újra átfényesedni. Estére bezsírosodott a smink, de nincs olyan érzésem, hogy megfulladna alatta a bőröm. Elsőre nem tűnik rossz választásnak, nemrég rátaláltam a mattító változatára is , legközelebb azt rendelem. Inkább normál és száraz bőrre való, a finish, az összhatás sokkal szebb, mint egy hagyományos bb vagy alpozó esetében. Már kezdem érteni, miért örvend nagy népszerűségnek Koreában.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 29.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Water, Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Niacinamide, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Niacinamide

Részletesebb információ a smartskincare-en.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.