A'PIEU

Ár:   $15   Kategória:   Fényvédők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fokid1, Módosítva: 2018. február 19.

Ár:   $15
Kategória:   Fényvédők

Nyugtatja és javítja a bőrt, valamint védi az UV sugárzástól. A könnyű krémet még az érzékeny bőrűek is aggodalom nélkül használhatják, hiszen mentes mindenféle vegyszertől. Lágyan terül, nem hagy fehér réteget, és gyorsan beszívódik.

A madecassoside az ázsiai gázló kivonat egyik komponense, mely nyugtató és javító tulajdonságairól ismert. A krém továbbá 40% centella kivonatot is tartalmaz.

natulcien

2019. május 14.

Egyre ritkábban okoznak woww élményt kozmetikumok mostanában, de ez a fényvédő megtette. Nagyon elégedett vagyok vele. Szuperül hidratál, nagyon jól beszívódik, és eszméletlen jó primer smink alá. Eddig ez a kedvenc a fényvédők közül, amiket próbáltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 14.

exhocmomento

2018. november 19.

Még csak két hete használom, de úgy érzem, hogy már ennyi idő alatt is megmutatta, mit várhatok tőle a jövőben. Úgyhogy erkölcsi kötelességemnek érzem, hogy jöjjek róla áradozni. :D

Tisztán fizikai fényvédőt kerestem, mert ráparáztam a kémiai fényvédőkről szóló rémhírekre. Meg alapból is besz*ri és hipochonder vagyok, szóval hagyjuk is. A lényeg, hogy rátaláltam. Ebayről rendeltem, igencsak baráti áron, ha mondjuk a gyógyszertárakban itthon kapható fényvédőkhöz viszonyítok. Rekordgyorsasággal, kb. 10 nap alatt megérkezett, free shippinggel, ajándék mintával, szépen buborék-fóliázva és dobozolva.

Az INCI-be egyenesen szerelmes vagyok. Alkoholmentes, parfümmentes. Tigrisfüvet tartalmaz, többféle formájában is. Mióta rákerestem, hogy mi is ez és elolvastam a gyógyhatásait, azóta még szerelmesebb vagyok. Tényleg érdekes, hogy a fényvédő elemek kicsit beljebb vannak a listán, és a PA ++ sem húdesok. Ugyanakkor mindez nem ijeszt meg, mert csak ősztől-tavaszig fényvédőnek szánom. Ezenkívül többféle illóolaj került bele, ami az erre érzékenyeket talán visszatarthatja, de az én arcom egyáltalán nem panaszkodik. Semmi irritáció, semmi allergia, semmi mellékhatás.

Maga a cucc egy könnyű, mégis sűrű tejfehér krém - "klasszik" naptejre emlékeztet. Állagra nem is túl folyékony és nem is túl tömör, pont kellemes, gyönyörűen el lehet kenegetni, tényleg lágyan terül. Viszont az ígérettel ellentétben fehér réteget hagy, ez tagadhatatlan. Így egy kreol bőrön valószínűleg pocsékul mutatna, hacsak nem kerül fölé alapozó, mert ha a smink úgyis lefedi, akkor mindegy, hogy alul milyen szín virít. Én nagyon durván hófehérke vagyok, de még rajtam is hagy némi - hozzáteszem: alig észrevehető - fehérséget. Főleg, hogy igen bőkezűen bánok vele, mint ahogy azt a fényvédővel illik. De egyrészről tényleg nem durva, még csak nem is feltűnő ez a réteg. Másrészről, ha megyek valahová, úgyis lesminkelem. Ha meg itthon vagyok, ugyan mindegy. :D

Nem tudom mennyire állja meg a helyét ez a kijelentésem, deee én úgy vettem észre, hogy még hidratál is. Igazából elképzelhetőnek tartom a sok centella miatt. Mindenesetre a minap meglepve tapasztaltam, hogy még estére sem fényesedett át az arcom, icipicit sem. (Kombinált, problémás, a T vonalban zsírosodó bőröm van.)

Az illata visszafogott, nem tolakodó, gyógynövényes. Annyira finom (számomra), hogy nem akartam elhinni, hogy ez nem valami mesterséges illatanyag. De nem. :)

Nagyooon pöpecül lehet rá sminkelni, egy álom. :) Mint egy szuper primer: az alapozó rácuppan és egyáltalán nem kukacosodik. Viszont még a matt alapozónak is lesz egy természetes bőrfényű finise, ha ez van alatta, erre jó számítani. A szemhéjpúdereknek is hihetetlen jó alapja: a színek intenzívebbek, élénkebbek rajta, és valami álomszépen lehet őket satírozni.

Na hát dicsőítő óda vége, remélem senki nem fulladt bele a nyáladzásom és az örömkönnyeim egyedi elegyébe. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 19.

i.napcsi

2018. szeptember 27.

Nem vagyok egy szilikon fan de már rég kiszemeltem ezt a terméket magamnak,szerettem volna ősztől-tavaszig egy fizikai fényvédőt ami nem matt és nem is disznózsír érzetű,ez a fényvédő pont ilyen, kellemes könnyed de tartalmas érzetű,Az illata gyógynövényes-gyógyszertári de nekem teljesen bejön,mivel nem mű illat nem tart órákig.Sok youtuber ajánlotta,aknésok is mert kellemes érzet,aki akar annak jó smink alap,nem komedogén és külön jó hogy magas a centella tartalma,kellemesen megnyugtatja a bört,külön hasznos mindeféle beavatkozások után,illetve gyulladás lehuzásra.A sok szilikon ellenére nem érzem fullasztónak.Ha vékonyan kened minimál a fehér réteg,én azért kétszer átkenem de így is teljesen vállalható,az extra az volt pont van egy ronda herpeszem és erre ez 100 pontos telitalálat,vastagabban rárétegzem így nem éri a fény és a hatóanyagok meg gyógyítják a sebet!Csak ajánlani tudom,ennyi pénzért nyugodtan próbálja ki akit érdekel,megéri otthon tartani,én is válogatom őket éppen melyikre van szükségem!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

ursuska

2018. május 5.

Átlagosnak mondanám, de nem szerettem annyira magában használni. Pedig könnyű krém, de a bőrömet olajosnak éreztem használata után és nem erős, de kellemetlen illata van. Érdekes, hogy csak az ötödik-hatodik helyen szerepelnek a fényvédő összetevők.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 5.

Antioxidánsok: Madecassoside, Asiaticoside
Gyulladáscsökkentők: Madecassoside, Adenosine
Hidratálók: Aluminum Hydroxide, Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Niacinamide

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az asiaticoside az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából kivont terpenoid. Hatásos antioxidáns, elősegíti a kollagénszintézist és eszerint a tanulmány és eszerint a tanulmány szerint kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.