A'PIEU

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   85 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kesztviki, Módosítva: 2018. június 14.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Táplál és véd, segít visszaállítani a bőr ideális pH-értékét. Az egyensúly helyreállításával és fenntartásával a bőr egészséges marad.

ilditoth

2020. július 28.

A legjobb hidratálóm! Tele van "zöldségekkel", amik a kipirosodásra hajlamos bőrnek a legjobbak, nem zsírosít, nem fényesedik ki tőle a bőröm, nem hoz ki mitesszereket, jól lehet rá felvinni a fényvédőt, illetve a sminket, egyszóval: teljesen tutti. Az már csak a ráadás, hogy kevés benne az illatanyag (mondjuk a bergamott-olaj sem a legnagyobb öröm, de legalább nincs telenyomva levendula-olajjal), és a még nagyobb ráadás, hogy a tubus 85ml-es, és olyan áron van, amiért 30ml-t kapok más márkából, ilyen minőségben.
Ebay-en sajnos a free shipping egyre ritkább, sőt, a pár dolláros szállítási költség is - most sikerült 2 dolláros szállítással, nemzetközi ajánlott csomagban megrendelnem, de ha muszáj lesz, ki fogom fizetni a 23 dollárt is a szállításért, ami mostanában ajánlat :( mert ez a krém mindent megér!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 28.

Aprile

2020. június 19.

Szuper kis géles állagú krém, amiből kevés is elég, gyorsan és maradéktalanul beszìvódik, nem okoz irritációt, jól táplál és hidratál. Ár-èrtèk arányban szuper választás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 19.

szmtunde

2019. május 14.

A legjobb hidratáló krém, amit valaha használtam az arcomra. Nagyon könnyű az állaga, extra jól hidratál, és gyorsan beszívódik, nem hagy maga után ragacsos réteget, csak puha babapopsi bőrt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 14.

eveartstar

2019. május 3.

2019.05.
Valószínűleg túltoltam valamelyik arcolajomat, mert nagyon kifényesedtem az orrom két oldalán és a homlokom közepén, valósággal tocsogott a zsírtól. Gyorsan leálltam és csak ezt használom most. Hamar visszafogta ezt az "izzadást"!
Továbbra is megy az 5*!

2018.11.
Ez egy gyorsan felszívódó hidratáló.
Nagyon jó áron vettem, olcsóbb mint itthon a hasonló hidratálókrémek a nagy kiszerelése miatt, és két hét alatt itt van koreából.
Nem tudom hogy mattít e, de a rétegzési rutinomba tökéletes lesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 3.

2019.05.
Továbbra is megy az 5*!

2018.11.
Ez egy gyorsan felszívódó hidratáló.
Nem tudom hogy mattít e, de a rétegzési rutinomba tökéletes lesz!

ancsr

2019. április 6.

Az új kedvenc krémem. Tökéletes gélkrém állaga van, felkenve nagyon kellemes. Általában egyből beszippantja a bőröm, nagyon szeretem használni. Szeretem, hogy tudom csupa jó dolgot viszek fel a bőrömre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

Martus123

2019. április 4.

Szeretem. Kombinált a bőröm, T-vonalban zsírosodásra hajlamos. Rétegzős rutinban használom, erre még jön a fényvédő (szintén A'pieu) majd ha kell BB krém. Teljesen jól működik, kitart zsírosodás nélkül délutánig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 4.

sophiie

2019. február 23.

Nagy reményeket fűztem hozzá, de sajnos csalódnom kellett. A krém érzetre kellemes, illata van, de megszokható. Kb. 2 hete használom és ez elég volt arra,hogy véleményt írjak róla. Előtte a TO hidratálóját használtam, csak mivel az nincs készleten keresnem kellett egy másik krémet. Szépen hidratált bőrrel kezdtem el használni, de ez csak rontott rajta. A bőröm felkenés után is húzódik alatta, még a nyaki részen is, ahol egyáltalán nem száraz a bőröm. Az arcom kombinált, de a T vonalon is érzem, hogy nem kellemes neki. Az i-re a pontot ma reggel tette fel, amikor felkenés után kb 15 perc múlva hatalmas piros foltok jelentek meg. Más terméket nem használtam ma reggel, semmi új nincs a rutinomban , csak ő. Pozitív, hogy nagy a kiszerelése és jó árban van, de sajnos nem tudok 1 csillagnál többet adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 23.

tara95

2019. február 5.

Meggyőztek a vélemények és őszintén, kellemesen meglepett. Nagyon könnyed gélkrém, az yves rocher érzékeny bőrre való fehér-rózsaszín tégelyes darabjára emlékeztet, csak szilikonos érzet nélkül. Ellenben ez olcsóbb, nincs benne semmi felesleges és higiénikus. Nem gondoltam volna, hogy ennyire jól hidratál mindenféle zsíros érzet nélkül, örömmel kenem reggel és este is. Látványos tulajdonsága, hogy nagyon jól enyhíti a pirosságot. Olajos, vízhiányos, problémás bőrre bátran rendeljétek :)

Érzékeny vagyok a szilikonra és nem vettem észre....ajjajj megszakad érte a szívem de el kell adnom :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

szabinka90

2018. december 30.

Imádom én is, nagyon hamar felszívódik, nagyon jól hidratál. Kombinált bőröm van, nem fényesedik át a T-vonalban sem, nem hagy zsíros érzetet maga után. Nem pattogtam ki tőle, első használat óta imádja a bőröm. Szuper az ára is, szép az inci. Mindenképpen max csillagos és újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 30.

Saci83

2018. december 16.

Ez a krém nekem egy álom a kombinált, T-vonalban zsíros bőrömnek. 10 csillagot is adnék neki ha lehetne :) Fantasztikusan hidratál, szépen feltölti a bőrt és valóban csökkenti a zsírosodást. Végre egy olyan hidratáló, amit ez a bőrtípus meghálál és szeret. Koreai rétegező rutinom utolsó lépése. Nappalra használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 16.

Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Propanediol, Caprylyl Glycol

Növényi eredetű emulgeálószer. Szintetikus zsíralkoholok keveréke, mely lággyá és könnyűvé teszi az emulziók textúráját. A C12-20 Alkyl Glucoside nevű összetevővel együtt MontanovL néven hatékony O/V emulgeálószert alkotnak.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.