Best of Beauty 2019

A'PIEU

Ár:   2100 Ft   Kategória:   Fényvédők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kori, Módosítva: 2019. március 11.

Kategória:   Fényvédők

• Természetes aloe vera kivonatot tartalmaz, mely hidratálja és nyugtatja a bőrt.
  • Könnyed textúrájánka köszönhetően könnyen felszívódik, használatát követően a bőr nem válik zsírossá, ragacsossá.
  • SPF45, PA+++ - erős védelmet nyújt a káros UV sugárzás ellen.
Szerkesztői kedvencek: 2016 június

Mona29

2019. július 14.

Nagyon-nagyon szerettem. Könnyű az állaga, jól beszívódik, kicsit citrusos az illata, de nekem bejön. Nem égtem meg vele egyszer sem, még tengerparton sem. Ha kicsit megszaladt a kezem, kicsit fényes maradt az arcom, de ez púderrel könnyen orvosolható. Felkenés után nem hagy fehér réteget. Ha a mostaniak elfogynak (kicsit berendeltem más márkáktól) biztos, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 14.

mangollaz

2019. április 29.

Könnyen beszívódik, nem hagy fehér nyomot maga után. Nekem tetszik a fény, amit ad a bőrömnek, de zsíros bőrön lehet, hogy túl sok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 29.

pniki93

2019. április 28.

Legelső koreai fényvédőm, úgyhogy nincs viszonyítási alapom. Kellemes illatú, nagyon hamar beszívódik, egyáltalán nem hagy fehér réteget. Első 1-2 órában még kicsit fénylik a bőröm (de tényleg kicsit, egyébként tetszik is!), utána lemattul. Nap végére viszont már nagyon matt, inkább száraz az arcom, ami azért is fura, mert zsírosabb bőröm van. Emiatt nyáron szerettem használni, a tél végén nem éppen :D Viszont észrevettem, hogy kicsit könnyezik a szemem. Először azt hittem, hogy szempillaspirál miatt, de ma bebizonyosodott, hogy ettől van - de több helyen olvastam, hogy a kémiai fényvédők miatt egyeseknél előfordulhat. Egyébként szeretem, és okkal szereti ennyi ember!
(Ja és aki még nem hallotta volna: van már 100 ml-es kiszerelésben, nagyon megéri az árát!!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 28.

Taestylips

2018. november 24.

Összességében ez egy jó és olcsó fényvédő. A kis kiszerelés ellenére sokiág elég, hiszen nagyon kevés is elég belőle. Könnyen beszívódik és kissé hidratál is, nem hagy fehér réteget és az illata is kellemes, nem tolakodó. Az egyetlen hátránya, hogy jobban fénylik tőle a bőröm. Sajnos eleve zsírosabb hatású az arcom, szóval ez nem a fényvédő hibája, de jelenleg inkább tovább keresgélem a számomra legmegfelelőbb fényvédőd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 24.

Bagette

2018. november 15.

Ajándékbe kaptam, nagyon kis kellemes fényvédő, szeretem az őszi-téli hónapokban. Nyáron nem őt használnám a tűző napra, de ilyenkorra tökéletes...vagy hát majdnem. Minek pakolnak bele ennyi illatanyagot..főleg citrusolaj mi az istennek van benne? Persze, elvileg van olyan eljárás, amivel pl a benne lévő narancshéjolaj nem lesz fototoxikus hatással a bőrre, de hát ki tudja, hogyan vonták ki :c Mindig szomorkodok, mikor valamit a felesleges szétilkatosítással rontanak le, így nem fogom újravenni :c

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

Dorathea

2018. október 29.

Már vagy a 3.-4. tubusnál járok, eddig ez jött be a leginkább. nincs benne alcohol, az illatta nagyon kellemes. nagyon tetszik a hidratáló hatása is. tudom kenni mindenféle krém fölé. nyáron se volt sok nekem, de azért akkor le szoktam púderezni.
Az új csomagolása nagyon tetszik, az anyaga sokkal ruganyosabb mint az elődjének, illetve fény felé tartva lehet látni, hogy mennyi van még benne, így remélhetőleg nem járok úgy mint a múltkor, hogy hamarabb elfogyott mint megjött volna az utánpótlás.

Tudja valaki esetleg, hogy csak a csomagolás változott vagy az összetevők is? nem találtam erre vonatkozóan sehol megbízható infót :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

incifinc

2018. október 28.

Mint egy hidratáló. Nagyon kevés elég belőle, így sokáig használtuk. Sajnos csillog a bőrömön, emellett van mivel mattítani.
Hatásosan védi a már világosabb, foltmentesebb bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 28.

Hatásosan védi a már világosabb, foltmentesebb bőröm.

goldgirl

2018. szeptember 5.

Nagyon szeretem, napi szinten használom és lassan fogy a kis mennyiség ellenére. Nem hagy fehér réteget, beszívódik és nem bűzlik az alkoholtól, sminkelni tökéletesen tudok rá. A zsírosodásra nem tudok biztosat mondani, mert az én arcom mindig mindentől fénylik, mintha disznózsírban fürödtem volna :D Ennyi pénzért pedig ajándék (ebay).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

hencico

2018. augusztus 26.

Ez az egyik kedvenc fényvédőm. Szépen teszi a dolgát, csodásak az összetevők és hamar is beszívódik. Nem hahy maga után ragacsos érzetet sem. Kicsit fénylik utána a bőröm, de nem bánom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

doralia29

2018. augusztus 14.

Szerintem is szépen teszi a dolgát, nem lesz tőle fehér a bőröm, kis lágy citrusos illata van. Valószínűleg újra is fogom venni, ha elfogy. A mínusz egy csillag az azért, mert zsírosnak látszik a bőröm tőle(alapól is az, de ez rátesz), mindenképp kell mattító púder.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.

Acerola cseresznye latin elnevezése. Az acerola vagy barbadoszi cseresznye (Malpighia glabra, cereso, escobillo, health tree, Puerto Rican cherry) mintegy öt méter magasra megnövő, lombhullató fa, amely nagy mennyiségű, 1-2 cm átmérőjű, piros gyümölcsöt terem. Az acerola fa vadon nő, de termesztik is Brazíliában, Dél-Amerika északi vidékein, Közép-Amerikában és Jamaikában.

A gyümölcs jelentős mennyiségben (4,5 %) tartalmaz C-vitamint; ez az érés során gyorsan csökken, ezért a kereskedelmi forgalomba hozandó gyümölcsöt zöld állapotban szüretelik le. Ezen kívül sok káliumot, magnéziumot és A-vitamint is tartalmaz.

A kozmetikumokban gyümölcsének és magjának a kivonatát is használják, a CosIng mindegyiket bőr- és hajkondícionáló összetevőnek kategorizálja.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.