A'PIEU

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Fényvédők

A krémet feltöltötte: Matilda, Módosítva: 2018. július 11.

Ár:   2000 Ft
Kategória:   Fényvédők

Erős UV-védelem, ragacsos és zsíros érzet nélkül. Izzadtság- és vízálló.

sztich

2019. március 28.

Engem kicsit fehérre meszel, és kiemeli a száraz részeket, amik néha vannak. Nem rossz, de még tesztelem azért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 28.

Linnn

2018. december 8.

Egy szuper kis kémiai fényvédő, de én csak nyárra használom. Tökéletes megoldás vízparton, vagy sportoláshoz. Bár futás után azért megült a hajtöveknél egy enyhe fehér réteg, de ettől eltekintve egy könnyű kis fényvédő. Télre a márka fizikai MILD fényvédőjét használom, az is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 8.

natulcien

2018. március 15.

Imádom ezt a fényvédőt. Mindennapos használatban van, és nem csak nyári időszakban. Télen is ha süt a nap, ezzel védem a bőröm. Télen főleg otthoni hámlasztás után tesz kifejezetten jó szolgálatot. Nagyon kevés mennyiség elég belőle, gazdaságos adag. A csomagolása szép, és praktikus. A fényvédő állaga rendkívül könnyed, mint egy tejes testápoló ellenben hihetetlen könnyen és gyorsan beszívódik. Semmilyen utóérzetet nem hagy maga után. Nem okoz pattanásokat, nem irritálja a bőrt, és nagyon jól lehet rá sminkelni. A reggeli rutin elengedhetetlen része, főleg nyáron. Micelláris vizes arctisztítás, tonik, ez a fényvédő és annak függvényében hogy BB, színezett hidratáló vagy alapozó, egy kis primer. Mindegyik verzióval nagyon jól együttműködik. Nagyon jó szívvel ajánlom, mivel az ára is baráti. Biztosan újra vásárolom.
2017 május 29

Frissítés: Még mindig van belőle, és még mindig töretlen a szerelem. Nagyon könnyed krém, ami teljesen észrevétlen az arcon, és kevés elég belőle. Csak ismételni tudom magam. Tökéletes fényvédő számomra. Szerintem az A'PIEU PURE BLOCK AQUA SUN GEL verzióját fogom kipróbálni legközelebb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 15.

2017 május 29

Albertina

2016. augusztus 10.

Nagyon könnyen beszívódó, naptejhez hasonló, könnyű állagú fényvédő, kellemes enyhe illattal. Szépen eloszlatható, nem ragad, nem zsíros. Szép természetes bőrfényt hagy maga után, de nem olajos, nem zsíros. Nagyon szuper fényvédő!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 10.