Abercrombie & Fitch

Ár:   12 200 Ft, 16 990 Ft és 23 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas Parfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: BaloghF, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. augusztus 18.

Ár:   12 200 Ft, 16 990 Ft és 23 990 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Douglas Parfüméria

Illatcsalád: citrusos-fás-virágos

Fejjegyek: körte, mandarin, piros ribizli

Szívjegyek: magnólia, gyöngyvirág, nektarin

Alapjegyek: cédrus, szantálfa, ábelfű mag

Leticica6

2020. április 24.

A kedvenc illatom. Tartós, délelőtt fújtam be magam, és még este is érezni lehetett. Nagyon szeretem ezt az illatot. Negatív, hogy szerintem túl drága.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 24.

szeronik

2019. augusztus 23.

Hosszú idő óta ez az első parfüm, aminek nem untam meg az illatát egy hónap alatt. Nagyon tetszik az illata, nem tolakodó, friss, nem öreges, nem fullasztó, de nem is édeskés, szirupos.
Egy irodai dolgozó nőnek a mindennapos használatra pont jó.
Sokan dicsérték, sajnos nem túl tartós a hatása, újra kell fújni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 23.

Egy irodai dolgozó nőnek a mindennapos használatra pont jó.
Sokan dicsérték, sajnos nem túl tartós a hatása, újra kell fújni.

Holdsarlo

2019. augusztus 21.

Nyárias illata van, mégsem mondanám annyira könnyednek. De van benne valami jellegzetesség, ami megfogott. Szerintem elég tartós, mert fújtam egy kicsit a csuklómra és egész ugyanúgy éreztem, mintha éppen most fújtam volna magamra. Az üvege is nagyon tetszik az egyszerűsége miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

Lina14

2019. július 31.

Elsőre beleszerettem a boltban. Nagyon kellemes illat, tavaszias, de nem csak édes-virágos, a citrus tónusok ellensúlyt tartanak és emiatt nem lesz vattacukros. Van benne egy kis komolyság, ami miatt nem lesz gyerekillat, a tippem a körte és a nektarin, de nem tudnám behatárolni. Nekem ez lett az új mindennapi parfümöm, remekül működik a bőrömmmel. Sajnos azonban nem a legtartósabb, nep közben érdemes újra applikáni, de engem nem annyira izgat, nem vészesen drága, mivel 2 fújás egyszerre elég belőle, sokáig ki fog tartani.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 31.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Piros)