ACM

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: starflo, Módosítva: 2015. november 23.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek

Sérült és irritált bőrre. Arcra és testre egyaránt alkalmazható. Gyorsan visszaállítja a bőr komfortérzetét, nyugtatja a sérült és irritált bőrfelületet, és optimális védelmet biztosít.

Tulajdonságok:

• Sebgyógyulást elősegítő termék.
  • Kisebb sebek kezelésére, vagy a bőr túlhevülésének megelőzésére.
  • Nagyon kevés és jól tolerálható segédanyagot tartalmaz.
  • Bőrgyógyászatilag jóváhagyott hatóanyagokat tartalmaz.
  • Bőrgyógyászatilag elfogadott védő film-képző összetétellel rendelkezik.

turbolya

2016. július 7.

Fogyóban volt a La Roche-Posay Cicaplast balzsamom, de egy ilyesmi márpedig kell hogy legyen itthon, ezt vettem helyette. De nem helyettesíti igazán, túl folyékony, egyszerűen nem áll meg ott, ahová kened, pontosabban annyira elenyésző mennyiséget lehet elhelyezni egy adott (kicsi) területen, hogy az szinte nincs is. Persze az balzsam, nem feltétlenül ahhoz kell hasonlítani, ez inkább krém, nagyobb területekre, egész arcra való inkább. Az uram borotválkozás utáni nyugtatókrémeként fog funkcionálni, már rászoktattam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 7.

timilla

2016. február 15.

Ez az első "cica" krémem, és nagyon szeretem - ha kicsit kímélni akarom a hámlasztóktól meggyötört, vagy nagy szélben kipirosodott arcomat, mindig ezt használom. Igaz, hogy este szoktam használni, de nappalra is mehetne simán, mert tökéletesen matt bőrképet ad, mégis ápol, nyugtat. Nekem nem okoz sem pattanást, sem irritációt az ásványi olaj tartalma ellenére sem. A tubus viszont elég pici, nem tudom, miért ilyen kicsi a kiszerelése.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Sorbitol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sorbitol h 1 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Steareth-20 ti I eu 2 1

Tartósítószer.