Acorelle

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2013. július 19.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

„Jó közérzet” Bio parfüm: Az Acorelle illatkompozíciók illóolajai az érzelmeken keresztül energetizálnak, megnyugtatnak vagy kiegyensúlyoznak, ami elvezet a jó közérzethez.
A LAND OF CEDAR bioparfüm lelki erőt, energiát és pozitív hozzáállást biztosít a cédrus és a bergamott illóolajainak erejével.

Parfüm tiszta, természetes összetevőkkel. Nem tartalmaz: ftalátokat, mesterséges színezéket, mesterséges illatanyagot, vegyi anyagokat.

ECOCERT által minősített biokozmetikum. Az összetevők 100%-a természetes. Az összetevők 90%-a biológiai gazdálkodásból származik.

Nancika

2017. január 28.

Már más csomagolással lehet kapni ezt a parfümöt. Nekem tetszett az illata a bőrömön, pedig nagyon nem az én világom. Különleges volt, hogy a citrusos, savanykás illata mögött volt végig egy egészen enyhe édeskés mellékillata. Ettől valóban nagyon egyedi lett.

Viszont nekem is nagyon hamar elpárolgott az illata, úgyhogy valóban nem az igazi. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 28.

szilviakiralyno

2014. november 20.

Hmmm. Nagyon finom, nagyon cédrus, megnyugtató és fás illat. De egy cédrus illat legyen erős, bio ide vagy oda, biocuccból is biztos van valami fixálóanyag, ami nem hagyja elillanni a cédrus amúgy is gyantás erejét, de ez az illatszer megcáfolta... Mire kiértem az illatszerboltból, épp hogy megszokhattam volna, el is tűnt. Ez még eau de cologne töménységnek sem felel meg. Illatára való tekintettel, (ami tényleg isteni) lehetne 3 pont, de ár-tartósság tekintetében csak 2 pontot adnék. Ciprusillatuk is finom, ugyanez az illékonyság jellemzi. Fújás után 10 perc a tartóssága bőrön.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 20.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citral, Citronellol, Limonene, Geraniol, Linalool, Benzyl Benzoate, Eugenol, Cinnamal