Acqua di Parma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Asianlover, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. május 5.

Limitált kiadás

Megjelenés éve: 2021.

Illatcsalád: citrusos-aromás

Fejjegy: bergamot

Szívjegyek: narancs, grépfrút, mandarin

Alapjegyek: édeskömény, geránium

Fújós: Acqua di Parma Bergamotto di Calabria la Spugnatura EDT
Ár: 2.900/5.500 Ft + szàllìtàs , Eladó: Asianlover
Állapot: 5/10 ml-es műanyag fùjòs, Helyszín: --, fizetés: átutalást követőően küldöm (személyes átvételt nem tudok vállalni)

Asianlover

2021. május 12.

Mikor megláttam ezt az üveget, rögtön tudtam, hogy kell nekem! Olyan csodásan szép ez a kerámia (kézzel festett porcelán), hogy az sem érdekelt volna, ha ecetet tesznek bele, akkor is szeretném nézegetni a polcon. Sajnos nem tudom az anyaillathoz hasonlítani, pedig egy limitált flankernél joggal adódik a kérdés, mennyiben más, mint az eredeti? Nevéhez híven nagyon bergamott, de nem az az eszméletlenül éles verzió, hanem kifejezetten puhább, lekerekített módon. Az uniszex skála közepére tenném, kiegyensúlyozott, nem férfi, nem nő, csak tisztán növényi. Szép, harmonikus citrusok és nagyon is jól kivehető geránium (alias muskátli). Hangulatában engem egy Hermès kertre emlékeztet. Szóval aki egy határozott, de nem offenzív bergamottot keres a nyárra, annak jó szívvel tudom ajánlani. Hezitálok a 4 és az 5 csillag között, mert a pár (4-5) órás tartóssága nincs a topon, de ebben az illat kategóriában ez sajnos nagyon is jellemző, és az anyaillatról szóló véleményeket olvasva, legalább sikerült határozottan javítaniuk e téren. Na jó, most szőrös szívű 4-est adok, aztán majd pár hónap múlva meglátom, hátha kiérdemli a maximumot :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 12.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.