Acqua di Parma

Ár:   £52, £80, £110 és £145   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   20 ml, 50 ml, 100 ml és 180 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: andrea.horvath79, az összetevőket feltöltötte: Gindir, Módosítva: 2018. október 11.

Ár:   £52, £80, £110 és £145
Kiszerelés:   20 ml, 50 ml, 100 ml és 180 ml

Illatösszetevők: levendula, rozmaring, szicíliai citrusfélék, bolgár rózsa, jázmin, borostyán és pézsma

Ár: 5 ml: 1.700 Ft; 10 ml: 2.900 Ft , Eladó: maszmazs
Állapot: Frissen átfújva a saját parfümömből 5 vagy 10 ml üveg parfümszóróba, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten/Foxpost
Ár: 1500 , Eladó: rupililla
Állapot: Üvegesből frissen fújom, Helyszín: Hajdúszoboszló, fizetés: Előreutalással, postánmaradóra tudom küldeni

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

floracska6

2021. március 29.

Nem lehet azzal vádolni, hogy ne szeretném az olasz dolgokat, mindent szeretek aminek köze van Olaszországhoz! :) De az Acqua Di Parma illatokkal eddig nem volt szerencsém... sem a Sakura, sem a Sandalo nem nyerték el a tetszésem eddig, és ő sem. Pedig alapjában véve nagyon szeretem a citrusos illatokat de ez nekem sajnos olyan kis karaktertelen, légfrissitős vonal. Nálam az igzalmas citromillat Hermés Citron Noir-jánál kezdődik, ebben nem érzem a fantáziát :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 29.

rupililla

2019. május 31.

Reptéren próbáltam többet ebből a márkából.
Kifújáskor olyan "semmiextra" citrusos illat volt. Kb 15-20 perc múlva bújt elő az igazi énje: nagyon szép enyhén levendulás, tisztaságillatúvá válik.
Lazulós, nyári napok illata nekem; irodában nem igazán őt hordanám.
Tartóssága közepes..
Én őt férfin nem tudnám elképzelni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 31.

Reptéren próbáltam többet ebből a márkából.
Lazulós, nyári napok illata nekem; irodában nem igazán őt hordanám.
Tartóssága közepes..
Én őt férfin nem tudnám elképzelni.

Verona5

2019. május 12.

Az első negyedóra csodálatos frissessége, ami miatt egy boltban rögtön ráharapnék és megvenném, ha nem nézném az árcetlit, tovafoszlik és férfi arcszesszé lényegül át a bőrömön. Szeretem a férfiasnak mondott illatokat, de ez már nekem is sok a jóból. Meghagyom a hímnemnek! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 12.

sword

2016. november 20.

Elsőre erőteljes ámde rövid citrusos merénylet, ami hamarosan átmegy egy levendulás-rozmaringos, enyhén szappanos, kellemes és naturális illatba. Jóféle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 20.

pamacs

2014. február 8.

FInom, decens, klasszikus, hintôpor illatú, nem harsány, nem kommersz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 8.

FInom, decens, klasszikus, hintôpor illatú, nem harsány, nem kommersz.

Antioxidánsok: BHT

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.