Actavis

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: calendula88, az összetevőket feltöltötte: Timo, Módosítva: 2018. április 8.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Dezodorok

5 napos hatékony és garantált védelem normál bőrre, nők és férfiak számára.

• Klinikailag igazolt hatás.
  • Illatmentes.
  • Csupán hetente 1-2 alkalommal kell használni.
  • A hónalj, a kéz, a láb, és a törzs felszínére.
  • Mérsékli a túlzott izzadást, és elfedi a kellemetlen szagokat.

NyBetti

2020. május 25.

Jó jó, csak épp tele van alumíniummal. Ami nem baj, tök hatásos szer. De 900 ft-ért kapható a Naturlandos változata, ami tökéletesen működik het 2-3x kenve. Uh ez jó nagy pénzlehúzás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

Odriuss

2020. április 16.

Nálam abszolút bevált, azelőtt mindig szenvedtem az izzadásgátlók okozta "szagoktól", meg attól, hogy rendszeresen elszínezték a pólóim hónalját, az egyik barátnőm ajánlotta, akkor még lehetett drogériában kapni, ma már csak gyógyszertárban. Az ára amikor fizetek, akkor annyira nem kellemes, de nagyon sokáig elég, mert nem elég ritkán fújni és akkor sem kell sokat, kb. 4 naponta fújom be magam vagy amikor eszembe jut, Ha borotválkozom, akkor semmiképp sem. Nekem általában nem irritálja a bőrömet, de volt már olyan, hogy amikor szárazabb volt a bőröm a kelleténél, akkor kicsit viszketett a hónaljam. Összegében én nagyon szeretem, már többször újravettem, ha elfogy megint újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 16.

szeronik

2020. március 26.

Nem vált be, pénzkidobás volt. Iszonyúan irritálja a bőröm, még a használat után órákkal is csíp, elviselhetetlen. Pedig nem érzékeny általában a bőröm. Először a gélt próbáltam ki, csípett az is, ezután voltam olyan ostoba, hogy adtam egy esélyt ennek a spray-nek, ez még jobban csíp. Az eredmény egyébként nem rossz, izzadásgátló hatású, de ilyen fájdalmas áron nem kell.
Amúgy ha dove/rexona maximum protection-t este viszem fel, hagyom hatni éjjelre, akkor azoknak is egész jó a hatása. Lefekvés előtt kell dezodorálni!!! Én reggel is fürdök, ezért a napi rutinom része az volt korábban, hogy csak reggel deoztam, este nem, de ez nem jó szokás. Fontos, hogy este deozzunk, ezt minden izzadósnak ajánlom. Reggel meg újra lehet kenni egy picit fürdés után.
Ez a termék meg kuka. És még akciósan is drága volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 26.

Ez a termék meg kuka. És még akciósan is drága volt.

papillonlepetit

2020. február 2.

5 csillagos csodaszerről lemehet 2 csillagos nem teljes pénzkidobásra..ami engem illet. Pár éve használtam először, akkor valóban hihetetlen eredményt ért el. Másfél-2 hét is eltelt két használat között és azt hittem végre tényleg lehet mérsékelni a túlzott izzadást. Az évek elteltével úgy, hogy volt egy két kihagyás (főleg az aranyára miatt is) egyre jobban veszített a hatásából. Eljutottam odáig, hogy 2-3- nap után újra használtam volna. Amit nem akartam, mert kímélni akartam a bőrömet, figyelve arra is, hogy közvetlen borotválás után nem szabad felvinni a terméket. Azért nem egy csillagot adok, mert kb 1 évig valóban volt neki hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

hajnivasko

2019. augusztus 25.

EZ A TERMÉK EGY CSODASZER! Sajnos fiatal lányként küzdök azzal a problémával, hogy nagyon nagyon izzadós vagyok. Tényleg még télen is képes vagyok nagyon durván leizzadni, a legnagyobb hidegben is.. Nagyon régóta kerestem valami olyat, ami ezt a problémát megszünteti de sajnos semmi olyat nem találtam ami hatna. Kipróbáltam ezt a terméket egyik kedves ismerősöm ajánlására és nem hittem el, hogy ilyen tényleg létezik!!! Én fürdés után használok minden hónaljamon kb 3 fújást, majd feltett kezekkel mászkálok ameddig meg nem szárad. Nekem általában kitart 3-4 napig, de mindig rásegítek egy dezodorral. Csodaszer!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

Giside

2019. július 25.

Valodi csodaszer! Nagyon izzados vagyok sajnos, mar mindent kiprobaltam az evek alatt, a penz sose szamitott. Ez a termek valami hihetetlen, egyszeruen nem hiszem el, hogy este tiszta borre befujom 3x es megszunik az izzadas. Eddig meg ki sem mozdultam maris hatalmas izzadsagfoltok jelentek meg a ruhamon, ami egyreszrol ciki, masreszrol pedig telen kimondottan idegesito. Hanyszor fagyoskodtam a vizes es hideg honaljam miatt 😕
2 tenyernyi izzadas volt mindig a ruhaimon.
De az idrossal teljesen megvaltozott az eletem. Hegymenetbe gyalogoltam felfele, egy csepp izzadas sem jott ki a boromon. Vegre tiszta es szaraz a ruha, ja azt hozzateszem a tulzott izzadas tonkre tette az osszes ruham.
En nagyon boldog vagyok ettol a termektol, nagyon remelem, hogy a testem nem szokik hozza, mert a tobbi eros izzadasra valo deohoz rendre hozzaszokott. Kesobb updatelek 😉
Update: ha rendszeresen hasznalom, mintha kisse hozzaszokna a borom. Most nagyon regota nem hasznaltam, nyar leven olyan szinten izzadtam, hogy 2 ora alatt budos voltam, hiaba furodtem frissen es Dove/Rexona plusz Rexona spray, semmi.. olyan mintha be se kentem volna ezekkel magam.
Szoval ujra befujtam magam Idrossal kb 6 fujas honaljankent es megszunt teljesen az izzadas. Juppii.
Valoban az a lemyeg, hogy lefekves elott frissen zuhanyozva, megszaradt borre kell fujni, es negyed oran at felteve a kezet megvarni amig beszarad a borbe. Aztan aludni egyet mert ejjel fejti ki a hatasat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.

2 tenyernyi izzadas volt mindig a ruhaimon.

Nixa

2019. július 1.

Szerintem semmit sem ér, és így nagyon drága is! Se a páromnak, se nekem nem jött be! Nagy csalódás

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

puskas.henrietta94

2019. április 11.

Mindig izzadok, ha nem otthon vagyok. A deóktól tönkrement számos felsőm már. Ekkor vettem meg az Idrost. Két napig bírja kb. 2 nap után egyre jobban izzadok, és az a kedvencem, hogy még ha az Idros mellé kicsi deót is teszek, ugyanolyan büdösnek érzem magam. Kiváló. Kiadtam 4 ezer forintot, hogy ugyanolyan szarul érezzem magam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

Hene

2019. április 9.

Megmentette a napjaimat! Iszonyuan izzadtam elotte es mar mindent kiprobaltam a draga izzadasgatlok sem segitettek nagy markanevvel.. 3-5 napig siman kibirom es batran viselhetek vilagos polokat nem sargulnak be a honapjamnal!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

And1

2019. február 3.

Valóban csíp, de nálam ez 5 másodperc maximum. Két napig tart a hatása, de szerintem aki átlagosan izzad annak hosszabb távon is jól működhet. Illetve meg kell várni amíg a szer tökéletesen megszárad. Mivel jobbat eddig nem találtam és bár nem tart 5 napig a hatása, így is meg vagyok vele elégedve, 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Lásd denaturált alkohol.

Az Alcloxa az allantoin nevű gyulladáscsökketnő alumínium sója. Az összetevő gyártója szerint az alcloxa rendelkezik az allantoin nyugató és az alumínium együletek összehúzó és enyhe antimikrobiális hatásával egyaránt.

Az összetevővel leggyakrabban dezorodokban találkozhatunk, mint izzadsággátló összetevő.