Actavis

Ár:   7000 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   gyógyszertár, webshop   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szalamandra79, Módosítva: 2013. augusztus 2.

Lelőhely:   gyógyszertár, webshop
Kategória:   Dezodorok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Izzadásgátló érzékeny bőrre, nők és férfiak számára. Alumínium-mentes.

• Alkoholmentes.
  • Ultra szenzitív.
  • Biztonságosan alkalmazható arcon is.

szeronik

2020. március 26.

Nem vált be, pénzkidobás volt. Iszonyúan irritálja a bőröm, még a használat után órákkal is csíp, elviselhetetlen.
Pedig nem érzékeny általában a bőröm. Először ezt a gélt próbáltam ki, ezután voltam olyan ostoba, hogy adtam egy esélyt a spray-nek. Mindkettő nagyon csíp, a spray jobban. Az eredmény egyébként nem rossz, izzadásgátló hatású, de ilyen fájdalmas áron nem kell.
Amúgy ha dove/rexona maximum protection-t este viszem fel, hagyom hatni éjjelre, akkor azoknak is egész jó a hatása.
Lefekvés előtt kell dezodorálni!!! Én reggel is fürdök, ezért a napi rutinom része az volt korábban, hogy csak reggel deoztam, este nem, de ez nem jó szokás. Fontos, hogy este deozzunk, ezt minden izzadósnak ajánlom. Reggel meg újra lehet kenni egy picit fürdés után.
Ez a termék meg kuka.
Ahogy a spray is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 26.

Ez a termék meg kuka.
Ahogy a spray is.

lewisfan

2020. január 18.

Öszinten szolva nagy remenyeket füztem a termekhez, azert is mert nagyon izzados vagyok es meg nem talaltam meg a megfelelö termeket. Ezert probaltam ki ezt. Minden este az elöirashoz hiven kentem magam. Az elsö par napban nagyon jo volt, de ahogy a szervezetem folyamatosan hozzaszokott a gelhez, egyre kevesbe hatott. 5 nap utän szinte olyan volt mint barmelyik mas dezodor...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 18.

NyBetti

2019. november 30.

Teljességgel hatástalan, jó sok pénzért. Inkább vegyetek egy Naturlandos Solutio antisudoricát 900 ft-ért, igaz nem alumínium mentes de az atombiztosan gátolja az izzadást.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

fitgreta

2016. október 20.

Sajnos csatlakozom az előttem szólókhoz! Nem vagyok elégedett, főleg nem ennyiért! Mikor gondolkoztam, hogy hány pontot adjak, 1-2 körül vaciláltam és most hogy nézem, lám a többiek is így gondolják! Izzadós vagyok, és egy ideig igyekeztem alumínium-só mentes dezodorokkal élni (kb fél évig), egyik próbája volt ez a krém. 7000 ft, nagyon nagyon drága egy dezodornak, de gondoltam, ha használ, akkor megéri. Nos nekem egyáltalán nem használt, azaz ugyanúgy izzadtam tőle, sőt még különösen büdös is volt, ha megizzadtam mikor kentem Este kentem, sokszor még reggel is, ahogy írják, de izzadásgátló hatása nem volt. Plusz macerás is a kenegetés. Nagyon sokáig próbálkoztam vele (kb elfogyott), de hatástalan maradt. Sajnálom, hogy ezt kell írjam, de kidobott pénz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 20.

Fviki

2016. július 3.

Évek óta bevált Vichy-m tettem félre emiatt. Mentségemre legyen mondva, hogy a páromnak vettem, de egyszerűen nem hajlandó a hagyományos deó helyett kipróbálni ezt. Macerásnak érzi esténként fürdés után kenegetni... Na mindegy, drága volt, ott állt, én meg kipróbáltam, már a 3. hete használom becsülettel. Este fürdés után kenem, mostanság napközben is. Ennek így mi értelme???? A Vichyt reggelente kentem, és estig tök jó volt. Nem vagyok izzadós, tehát ennek olyan nagy feladatot nem jelentettem, - de este + reggel is kenem és estére valahogy érzem a zakómon, blúzomon, hogy olyan "használt". Nem konkrét izzadságszaga van, de érezni, hogy egész nap rajtam volt. Ne nevessetek ki, eddig ilyet soha nem éreztem, nem izzadtam bele a ruháimba, a párom szerint nem is emberi, hogy ennyire nincs "szagom". Nekem ez így nulla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 3.

kbeata

2016. május 20.

Genetikai okok miatt izzadós az arcom, ami nagyon zavaró, ha állásinterjún vagyok vagy ha nyáron tömegközlekedéssel utazom. Nem szoktak lenni pattanások az arcomon, de ettől a géltől kijött pár. Háromszor adtam esélyt neki, mivel eleinte kételkedtem abban, hogy egy ilyen drága (kb. 7-8000 Ft), nagyon reklámozott gél ilyen problémát okozhat. Az izzadást sem csökkentette, már sajnálom, hogy ennyit költöttem rá. Egyébként nyáron reggelente zsálya-izsóp teát szoktam inni, ami csökkenti az izzadást, de nem szünteti meg teljesen. Tapasztalat: máskor nem fogok hinni a menő reklámoknak és az, hogy valami nagyon drága, nem jelenti azt, hogy jó is. Csalódás volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 20.

fruzsii11

2016. március 18.

Sajnos nagyon izzadós vagyok, a bőrgyógyász ajánlotta ezt, hogy majd biztosan segíteni fog.. Szivem szerint odaadnám neki, hogy akkor kenegesse magát vele... Ragad, nem akar megszáradni, az illata sem jó. Nem hogy az árát, még 500Ft-ot sem adnék ki ezek után érte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 18.

Lilaaa

2015. december 29.

Egyetértek a lenti negatív véleményekkel.
Egy hónapig próbáltam a gélt, kb. semmit nem használt.
Csak azért gondoltam szükségesnek megírni ezt a bejegyzést, mert az Index/Díványon ma jelent meg egy újabb ajnározó cikk, igaz, az nem a gélt, hanem a pumpás deót isteníti.
A lényeg: ne higgyetek a reklámoknak. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 29.

Egyetértek a lenti negatív véleményekkel.
Egy hónapig próbáltam a gélt, kb. semmit nem használt.
A lényeg: ne higgyetek a reklámoknak. :)

dorakiss

2014. június 11.

Mérges vagyok magamra, hogy bedőltem a reklámnak és rohantam megvenni a patikába az Idros gélt 7500 forintért. :(
Minden este használtam, nekem teljesen hatástalan.

Alapból nem izzadnék, viszont ha pl kiszállok az autóból, bemegyek Postára, bankba stb...akkor igencsak törölgetni kell a verejtéket. Mivel szinte minden nap sminkelek, nagyon kellemetlen tud lenni amikor "folyik az arcom". :( Gondoltam, hogy jó megoldás lesz rá az Idros.
Hát tévedtem!

Már eleve az állaga zavaró, este fürdés után a száraz és kezeletlen arcbőrömre felkenem, várok kb fél órát, hogy normálisan beszívódjon de még fél óra sem elég neki, pedig nem nyomok ki egy teljes adagot.
A gél állaga borzasztóan tömény és nekem bizony eltömítette a pórusokat, ki is jöttek a pattanásaim!!! Fotóval dokumentáltam, mert -bár soha nem csináltam ilyet- de szerintem visszakérem az árát, pont egy ilyen akcióban vettem a terméket.

Nem használom többet mert egyrészt hatástalan, másrészt ronda lett tőle az arcom. Nem szokott pattanásom lenni, tini sem vagyok már, de ettől a terméktől sikerült újból átélnem, hogy milyen pattanásos arcra ébredni. :(
Már tegnap sem kentem fel, nagyon remélem, hogy hétvégére elmúlnak a panaszaim.

Semmiképp nem ajánlom!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 11.

Minden este használtam, nekem teljesen hatástalan.

Hát tévedtem!

Már tegnap sem kentem fel, nagyon remélem, hogy hétvégére elmúlnak a panaszaim.

Semmiképp nem ajánlom!!!

darcy

2013. augusztus 12.

Már pont beletörődtem, hogy ebben a sminkolvasztó melegben kénytelen leszek vállalni a csupasz arcomat, amikor a tv-ben megláttam a reklámját. Azt nem mondom, hogy kapásból fejvesztve rohantam a patikába érte, mert az ára bizony eléggé húzós, de végül mégis úgy döntöttem, hogy kipróbálom.
A leírás szerint 2-3 hét alatt alakul ki a hatása. Én 2,5 hétig próbáltam valami eredményt elérni vele.
A pumpás flakonból jól lehet adagolni a citrom illatú, kicsit sárgás színű gélt.
Nem kell egy egész pumpányi belőle, nekem fél adag is elég volt az egész arcomra.
Felkenés után fénylő, ragacsos réteg marad a bőrön. Akármilyen vékony rétegben próbáltam felvinni, még órák múlva is ragadtam tőle, és arról sem vagyok meggyőződve, hogy reggelre felszívódott, és nem a párnahuzatban végezte a maradék. Ez eléggé kellemetlen volt.
Hatás tekintetében a páromat használtam kontrollnak, mivel azt már többször tapasztaltam, hogy ugyanabban a közegben, amíg neki csak pár csepp izzadság jelent meg az arcán, az enyémen már patakokban folyt.
Ha hatott volna a gél, akkor nekem sem lett volna szabad jobban izzadnom, mint neki, de sajnos úgy vettem észre, hogy még önmagamhoz képest sem történt semmi.
Egy-két alkalommal a hónaljamat is bekentem vele, és érdekes módon ott még ilyen alkalmi használat mellett is csökkentette kicsit az izzadást, de erre egy sima dezodor is képes.
Ha nem lenne ennyire drága, akkor talán mondanám, hogy más is próbálja ki, hátha csak nálam nem működik, de közel 7000Ft-ért nem merem jó szívvel ajánlani senkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

Hidratálók: Glycerin, Acetyl Hexapeptide-8, Ethoxydiglycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid