Aden Cosmetics

Ár:   444 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   1,38 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Aden márkaboltok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ad-Namah, Módosítva: 2012. május 17.

Kiszerelés:   1,38 g
Lelőhely:   Aden márkaboltok, fodrászkellékes
Kategória:   Sminkek szájra

A klasszikus formába öntött fabevonatú szájkontúrceruza ideális az ajkak kontúrvonalainak pontos és finom kihúzásához.

Hipoallergén és vízálló.

KeAdri

2019. március 1.

Imadom. Tartos es kellemes szinek, konnyu vele rajzolni. Sokszor a teljes szamat besatirozom vele es csak egY minimalis ajakapolot teszek ra. Egesz nap tokeletesen tart!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 1.

Lauramakeup

2018. július 18.

A trend it up szajkonturceruzaival a kedvenceim. Szep pigmentaltak, tartosak, sok szinben kaphatoak. Ara baratibb nem is lehetne

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

Encike1230

2018. április 3.

Szuper jó ez a ceruza, nagyon olcsó, azonban nagyon jó minőségű. Tartós, sokáig fent marad, és megtaláltam azt az árnyalatot, ami teljesen megfelel nekem, ami ritka. Újra veszem, ha elfogy

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

e

2017. szeptember 12.

Ez egy szuper szájceruza! A mac russian red ruzsomhoz kerestem egy uj szájceruzat és megtaláltam a tökeleteset, 5 orát a fent emlitett ruzzsal szuperul kibirt a kontur minimálisan sem kenödött el

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

Lilla90

2017. március 18.

Nem is gondoltam volna, hogy ennyire jó lesz ez a szájkontúrceruza. Egy piros tulip nevű árnyalatot hoztam el, én nem csak kontúrozásra használtam hanem az egész számat besatíroztam vele rúzs helyett. Cigiztem, ittam és nem jött le és vagy 3 óra hosszát a helyén maradt a ceruza állaga kicsit krémes nem túl kemény. Szépen lehet vele dolgozni és intenzív színt kaptam néhány kontúr vonal megrajzolása után éppen hogy csak oda érintettem az ajkamoz a ceruzát. Egyetlen negatívumot tudok felhozni, hogy sajnos egy picit szárít, viszont tényleg vízálló. Tervezem még más árnyalatok beszerzését is én összességében véve ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 18.

szandra0125

2017. január 27.

Sajnos már kivonták a forgalomból az én színemet, ami nagyon elszomorít. Nem mondanám túl tartósnak, de szépen lehet vele dolgozni. Nem csak kontúrozásra használom, hanem satírozásra is, fölé csak egy minimális Labellót teszek és már kész is! Lassan fogy, olcsó is, összességében nagyon szeretem! Sajnálatos módon hamarosan kutakodhatok valami hasonló szín után a drogériákban, csak remélni tudom, hogy találok is és azt is így fogom szeretni. Nálam 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 27.

lulley93

2016. szeptember 9.

hát ez valami fantasztikus!
először nude színben vettem (hihetetlenül tökéletes árnyalat), és rúzs helyett használom. ajakápoló a sminkelés elején, majd mikor az ajkakhoz érek, egy zsepivel felitatom, amit nem szívott be a szám, majd erre jön a ceruza. kicsit kemény, de finoman nyomva is elég erőteljes színe van. nagyon-nagyon tartós így. néha 3-4 ponton a számhoz érintve teszek rá nude rúzst is, és nagyon tartós.
vettem milk chocolate (az az igazi szexi barna) színben és beech árnyalatban is. nagyon tetszik, a beech nude szín, nagyon enyhe narancsosabb beütéssel.
fehér bőrhöz a nude-ot, közepes vagy sötét bőrhöz a beechet ajánlom tökéletes nude árnyalatnak.
veszek belőle pirosat is. nagyon olcsó, és bár nem tart évekig, abszolút megéri.
ha csak ezt teszem a számra ajakápolóval (vagy anélkül), a végeredmény pont úgy néz ki, mint ezek a divatos folyékony rúzsok. kicsit beleül a redőkbe, de ez egy nude színnél valahogy "bájos". ez a folyékony rúzsoknál is így van, és ennél is, el kell fogadni. az előnye azokhoz képest egyrészt az ára, másrészt - bár tartós -könnyebb lemosni (1 törlés a micellás vizes vattával), így ha kifutok a vonalon, még kézzel is le tudom törölni a bőrömről gyorsan.
ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 9.

hát ez valami fantasztikus!
ajánlom!

Anna0604

2016. június 17.

3 árnyalat van meg belőle. Nagyon jó a színválaszték, több természetes szín is van. Én imádom! Volt, hogy többet nyúltam utánuk, mint bármi más rúzs után. Egész ajakra használom őket, krémesek, pigmentáltak és tartósak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 17.

kalmaniki

2016. február 25.

Egy pink színűt vásároltam belőle, hát ilyen borzalmas szájkontúr ceruzával mèg nem találkoztam. A színe gyönyörű, viszont olyan kemèny, hogy szinte lehetetlen felkenni, karcol, ha sikerül is valami kis mennyisèget felkenni, az is csúnyán mutat, mert beül az ajkak redőibe ès foltosan kopik, nem tartós. Sajnos a kukában vègezte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 25.

Mimiti

2015. augusztus 31.

Papaya árnyalatban van meg, gyönyörű szín! Lehet, hogy nem ez a legtartósabb ajakkontúr ceruza, de egyáltalán nem rossz, átlagos tartósságú. Az árát mindenképpen megéri, nagyon jól lehet dolgozni vele, de a színe az, ami igazán megfogott. Azt hiszem kipróbálok más árnyalatokat is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 31.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.