Aden Cosmetics

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Vicus, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2021. február 26.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online

Ecsettel tökéletesen felvihető, kiváló minőségű, matt szemöldökpúder. Kitölti az esetleges ritkásabb részeket a szemöldökben és hangsúlyosabbá teszi anélkül, hogy természetellenesnek tűnne. Tökéletes eszköz szemöldök korrekcióhoz, illetve a vastagításhoz.

5 árnyalatban kapható

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol