Best of Beauty 2019

Aden Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Aden márkaboltok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kovacsne.th.gabi, Módosítva: 2012. március 4.

Lelőhely:   Aden márkaboltok, fodrászkellékes

Szemhéjszínező seruza, aminek egyik fele matt, a másik fele gyöngyházzal dúsított.

queenofhearts

2017. január 3.

Nagyon-nagyon bejött. Szerettem a krémességét és az árnyalatokat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 3.

Nagyon-nagyon bejött. Szerettem a krémességét és az árnyalatokat is.

pritiriti

2016. március 5.

A képen látható árnyalat van meg. Azt írja a sötétebb színre, hogy jó kontúrszín a szemre, hát kb egyáltalán nem, hiába húzom át többször, alig-alig látszik, csak ha direkt fény vetül rá, a világosabb pedig szuper gyorsan összegyűlik a redőkbe kb a sminkelés végére már és ilyennel nem szeretek szórakozni. A belső szemzugba úgy-ahogy, többszöri kenegetésre elmegy highlighternek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 5.

bokihugi

2014. május 27.

Mióta megtaláltam életem legjobb szemhéjalapozóját ( http://kremmania.hu/kremek/etude-house-proof-10-eye-primer ), bármit kenhetek a szememre tuti ott marad. Nekem a világos&sötétzöld van meg. Szépen fel lehet vinni a szemhéjra, könnyen satírozható is. Nagyon megszerettem, szerintem még jó pár árnyalatot beszerzek belőle. Nem is tudom melyik terméket értékelem, mert a primer nélkül bizony nekem is gondom volt a tartósságával. :)
Jó fej leszek, erős négyes. ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 27.

Jó fej leszek, erős négyes. ;)

Gwendoline

2013. május 28.

Szép a színe (kék van meg), és tetszik, hogy kétféle. Most csak azt nem tudom, hogy vajon a vízvonalra is lehet használni az egyik felét?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 28.

szabarabi

2012. szeptember 23.

Nekem sajnos ez a termék nem jött be annyira. A képen látható árnyalat porosodik nálam. Bár szép és praktikus a csomagolása, de nekem nagyon hamar összegyűlik a szemhéjamon a szín, amit egyébként nagy erőfeszítésekkel tudok csak eloszlatni és felvinni. Az ára nagyon barátságos, és a színek is jól kihasználhatóak lennének, ha használni tudnám őket. Biztos, hogy nem veszem újra, mert nekem teljes pénzkidobásnak minősült, bár szemhéj alappal még nem próbáltam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 23.

queengus

2012. augusztus 25.

Az egyetlen problémám vele hogy csíkozódik,de olcsó,nagyon szép a színe. Szeretem használni,gyors,egyszerű és praktikus.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 25.

idusmidus

2012. április 19.

Olcsó, ahhoz képest viszonylag jó, persze nem mindegy hogyan használjuk. Sima kontúrként egyáltalán nem tartós, teljes szemhéjra kenve pedig szemhéjalappal is csíkozódik. Ami pozitív, hogy nagyszerűen lehet füstös sminket készíteni ilyen alappal. Szépen tapadnak rá a szemhéjpúderek és tartósabbá teszi azokat. Csakis ezért illetve az ára miatt 3*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 19.

petrush

2012. április 3.

Nekem a lila-feke és a zöld-türkiz van meg. Szeretem nagyon, bár leginkább alapnak szoktam használni füstös szemfestéshez, és szemhéjpúdert rakok rá. Úgy nagyon tartós, szép a színe, jó az állaga. Nagyon pozitívan csalódtam, az elsőt a fiúmtól kaptam és azt gondoltam, hogy "na ez mi ez a gagyi izé, biztos sosem fogom tudni használni", de tényleg jó nagyon :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 3.

kovacsne.th.gabi

2012. február 22.

Nem a legjobb. Tartósságát tekintve közepesnek mondanám. A bronzos részt nem sok mindenre lehet használni, egyáltalán nem emeli ki a szemet, viszont az arany/gyöngyház jó kiegészítője egy elegáns sminknek. Én nem használom az egész szemhéjamra, pedig elméletileg erre lett kitalálva...néha rásegítek ezzel a ceruzával a sminkemre, ennyi. Amitől rosszul vagyok, hogy nem lehet rendesen kihegyezni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 22.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: PEG-6

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!