Adidas

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2011. június 8.

Kategória:   Dezodorok

Leander

2016. november 12.

Sokáig olyan volt a bőröm, mint a rinocéroszé - bármit rákenhettem, soha semmitől nem tapasztaltam irritációt, komolyabb kellemetlenséget. Kivéve ezt: a felkenés után kb. negyedórával úgy viszketek tőle, mint egy bolhás kutya. Így az első pár próbálkozás után a kukában landolt. Kb. 1,5 évvel később véletlenül megint ilyet vettem - ugyanaz volt a hatás - hamar jelentkező durva viszketés. Pedig sok dezodort próbáltam és soha semelyik másik nem produkált nálam ilyet. Kár érte egyébként, mert az illata kellemes és az izzadásgátló hatása is jónak tűnt, de mivel intenzív hónaljvakarásra sarkall, így azt hiszem jó szívvel sem adhatok neki 1 csillagnál többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 12.

vadcseresznyefamag

2016. június 26.

nagyon finom virágos,igazán nőies illata van (ami a kékről nem mondható el), nekem bevált. mondjuk én minden deot felöltözés után kenek fel, nem vettem észre hogy foltosak lennének a ruháim.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 26.

Dike01

2015. november 24.

Nem tartozik a kedvenceim közé. Lassan szárad ezáltal foltot is hagy, nincs időm reggelente 20 percet poló nélkül rohangászni várni ,hogy megszáradjon. Illata pocsék. Egyetlen pozitívum ami a számlájára írható ,hogy valamennyire vissza fogja az izzadságot és gátolja a szagokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.

Tuszy

2015. április 17.

Én szeretem, eddig még nem volt vele bajom :) Jó az illata is, és nem izzadok úgy tőle :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 17.

baba_girl_16

2014. július 13.

Kezdetben szerettem, tetszett az illata, de aztán rájöttem a hibáira..Foltot hagy a ruhán, nehezen szárad, izzadni ugyanúgy tudok tőle és alumíniumot tartalmaz...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 13.

Ginabebi

2014. április 15.

Sokáig használtam, aztán hirtelen elkezdett irritálni. Az addig szuperül működő terméktől kiütéses lettem, elkezdtem viszketni. És jött az ördögi kör: minél jobban viszketett, annál jobban vakaróztam, de annál jobban kezdett viszketni....Mire pár nap alatt rájöttem, hogy ettől lehet, letettem, és gyorsan vettem egy fújós dezodort. Nem vagyok híve a fújosnak, de nem volt sok választásom. Persze ez annyira nem volt 100% megoldás, mint a golyós, de jobb a semminél. Pár hét után vettem egy más márka golyósát, majd mikor elfogyott az, újra visszatértem az Adidas golyóshoz. Pár alkalom után ismét viszketni kezdtem tőle:( Feladtam, azóta nem próbálkozom újra az Adidassal. Van benne valami, amit az én bőröm nem tolerált. Érdekes, hogy más cég golyósánál sosem fordult elő ilyen, pedig rendszeresen használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 15.

edke

2014. március 23.

Iszonyatosan mar, viszketek tőle és nem szívódik fel gyorsan egyáltalán. :( A hatékonysága átlagos számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 23.

NBetti2000

2014. február 17.

Nagyon-nagyon imádoooom!!!!!! Izzadásgátló, nem hagy foltot és az illata nagyon kellemes. Az ára amúgy 999 Ft de én akciósan 399 ft-ért vettem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 17.

gyovai890

2013. október 16.

Ez is ugyanolyan mint a kék társa az illata ennek jobb de nekem akkor is kipattogott a hónom alja!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 16.

javgke

2013. október 11.

Az új változatot vettem, pro clear változatban. Semmire sem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 11.

Az új változatot vettem, pro clear változatban. Semmire sem jó.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Hydrogenated Polydecene, Sucrose Stearate
Emulgeálószerek: Steareth-2, Cetearyl Alcohol, Sorbitan Sesquioleate, Sucrose Stearate
Szilikonok: Dimethicone, Cyclopentasiloxane
Tisztítószerek: Steareth-2, Behentrimonium Methosulfate, Sucrose Stearate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.