Adidas

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: sissy93, az összetevőket feltöltötte: Arianne, Módosítva: 2013. május 30.

Kategória:   Dezodorok

48 órás védelmet nyújt.

Vadkuku

2017. február 8.

Kissé pasis illat, de nekem tetszik. Az izzadást viszont annyira nem gátolja jól.

UPDATE 2017. 02. 08.
Levontam két csillagot. Az egy csillagot csak az illatáért érdemli. Ez nem izzadásgátló, ez egy semmi. Méghogy sportolókkal kifejlesztve...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 8.

UPDATE 2017. 02. 08.

Ano

2016. június 24.

Régen adidas deokat használtam, most újravettem ezt, és hát így a nyári szezonban kb ez az 5. amit kipróbálok, és végre nem büdösödik be rajtam! Megvettem a spray verziót is hozzá a napközbeni utánfrissítéshez. Persze az izzadást nem gátolja meg, de legalább nap végére nem büdi, és ennek is örülök! Nekem 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 24.

Szamóca29

2015. május 8.

Kicsit ódzkodtam megvenni, mivel rég használtam stift kiszerelésű deót, és régen nem jött be. Az utóbbi időben használtam ugyanennek a golyós változatát, azzal elégedett voltam, ahogy ezzel is az vagyok. Én nem tapasztaltam, hogy nehéz lenne lemosni, az illatát is szeretem (nem az a tipikusan "női" illat, viszont nagyon friss, egyáltalán nem édeskés). Az izzadást legtöbb esetben meggátolja, de nem mindig, az illata elég sokáig megmarad. Sportolás közben is használtam (igaz, hogy nem intenzív edzésen, de azért megizzasztott), és elégedett voltam vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 8.

dylen6628

2015. január 17.

Az izzadást teljesen meggátolja, szerintem az illata is jó. Egyetlen gyengéje, hogy tényleg nehéz lemosni.
Ettől függetlenül ez vált be a legjobban a stiftek közül!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 17.

Ettől függetlenül ez vált be a legjobban a stiftek közül!

wwecmpunk

2014. július 27.

Nem szeretem.
Túl kemény az állaga, nehéz kenni, ezáltal nyúzza a bőröm, ami a frissen borotvált hónaljon még kellemetlenebb.
Egy idő után kisebb darabok állnak össze rajta, ezért a terméket gyakran át kell törölni papírzsepivel, ez pedig plusz macera.
Ezek a darabok potyognak, a ruhát pedig iszonyatosan megfogja, amitől agybajt kapok.
Az izzadsággátlásban sem teljesít kiemelkedően.
Elhasználom, de biztos, hogy nem veszem újra.
Az illatát szeretem, az kellemes.
(A véleményem a kék és a rózsaszín termékre is egyaránt igaz)!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 27.

Nem szeretem.
Az izzadsággátlásban sem teljesít kiemelkedően.
Elhasználom, de biztos, hogy nem veszem újra.
Az illatát szeretem, az kellemes.
(A véleményem a kék és a rózsaszín termékre is egyaránt igaz)!

Szappan&Bubii

2013. szeptember 29.

Nekem tetszik a szaga, szerintem sportos, egy kissé fűszeres. Viszont (és igen, most jön a viszont) eléggé gáz, hogy kellemes (nem is túl meleg, nem is túl hideg) időben az egész 'lefolyt' rólam.. Viszont az meg elég fura volt, hogy tűző napon bezzeg nagyon jól bírta, egy nedves folt sem volt.. tőlem megérdemel egy 4-est...
Update: Mivel eléggé borzalmas, ezért így utólag levonok még 1 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 29.

Update: Mivel eléggé borzalmas, ezért így utólag levonok még 1 csillagot.

maycily

2013. július 26.

Elsőre kanszaga van, amiről nekem nem igazán a fresh szó jut eszembe...., de idővel a bőrön egészen kellemes lesz az illata, de sajnos viszketek tőle :( és izzadok fél óra múlva. Az állaga zsíros, tömít...az illata miatt kettes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 26.

nikol

2012. augusztus 5.

Ez egy fokkal jobb mint a golyós adidas dezodorok. Illata is több ideig tart, és hatékonyabb is az izzadás ellen. Viszont lemosni nagyon nehéz,szinte ráköt ez ember hónaljára akár a beton vagy fürdőszivacs vagy radírozós tusfürdő kell hozzá, és ez nem túl egészséges szerintem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. augusztus 5.

Alkoholok: Stearyl Alcohol
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Stearyl Alcohol, Hydrogenated Polydecene, Hydrogenated Castor Oil, Dimethicone
Emulgeálószerek: Stearyl Alcohol, Hydrogenated Castor Oil
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone
Tisztítószerek: Stearyl Alcohol, Hydrogenated Castor Oil, PEG-100 Stearate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.