Adidas

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Heidi, Módosítva: 2016. május 19.

Kategória:   Dezodorok

lollybodis

2016. május 18.

egyetlen deo ami tényleg izzadásgátló. Annak ellenére hogy teljesen kiszárította a bőröm és nagyon viszketett, 5*. Tényleg nagyon jó, nagyon szerettem, viszont egyik boltban sem találom, kivéve az Asia Centerben. Ott mindent meg lehet találni :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 18.

mynameisestherr

2016. május 4.

Ennél jobb dezodorom sosem volt még. Az illata férfias, de ezzel már rég megbarátkoztam. Valóban szárít, egy idő után nekem is elkezd viszketni a hónaljam, ilyenkor szoktam egy kis szünetet tartani és váltok valamilyen másik márkára. Izzadásgátlásból *5-ös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 4.

featherflying5

2015. szeptember 6.

Kiskamasz koromban 2-3 évig használtam, akkor jó volt, de az évek során egyre férfiasabb lett az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 6.

kelly7dy

2015. szeptember 2.

Éveken keresztül használtam és valóban volt hatása, az illata is tetszett. Pár napja vettem észre , hogy nagyon viszket a hónaljam. Próbáltam nem vakarni. Fürdésnél nagyon nehéz volt a deo lemosása. Aztán egyik este, miután bekentem magam azt éreztem, hogy iszonyatosan ég a bőröm. Gyorsan lemostam, de még utána is éreztem ezt a kellemetlen érzést. Több ismerőstől is hallottam, hogy ők is így jártak. Nem tudom milyen anyag okozhatja ezt az allergiás reakciót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 2.

melhack

2015. szeptember 1.

Hosszú évekkel ezelött találtam végre egy dezodort, aminek tényleg van izzadásgátló hatása. Nagyon beváltt, azóta nem is használok más fajtát. Krémes állag, pár perc alatt beszivja a böröm, és ha eseteg a pólómhoz érne, nem marad fehér folt. Nap végén is hatékony, valóban kissé férfias illatú, de én pont ezt szeretem benne. 10/10

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 1.

mogyorospele

2015. augusztus 1.

En sokaig hasznaltam ezt (ertsetek evekeig folyamatosan) mert nagyon jol gatolta az izzadasomat es nekem az illataval sem volt semmi bajom, sot kedveltem. Tenyleg kicsit tul sok jon a golyo mellett belole, de ezt megbocsatottam neki. Egyszer aztan elkezdett nagyon viszketni es kipirosodni a honaljam. Eloszor nem tudtam mitol lehet (hisz evek ota ezt a dezodort hasznaltam), aztan mar kezdett elviselhetetlen lenni a dolog es akkor ugy dontottem valtok. Azonnal elmult a viszketes, tenyleg ez volt a ludas. Evek hasznalata utan egyszeruen besokallt tole a borom. Kesobb (jo kutatohoz meltoan) meg egyszer leteszteltem hogy valoban ettol volt-e a viszketes, ujra hasznalni kezdtem es a masodik nap mar viszketett a honaljam. A bespajzolt peldanyokat anyunak adtam akinek nem volt vele semmi baja. Innentol nekem tiltolistas...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 1.

ancsirigo

2014. november 19.

2 csillag, mert az illata jó, de gyovai890-hez hasonlóan nekem is rettenetesen kimarta a hónaljamat..... Nincs mit mondanom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 19.

linszu

2013. november 23.

Az illatával nincs bajom, viszont a használata óta egyszer sem érzem sem nedvesnek, sem kellemetlen szagúnak a hónaljam. Pedig egész nap mozgásban vagyok és más termékek használatakor még sosem tapasztaltam ilyet, mintha semmivel nem dezodoráltam volna magam. Nekem ez nagyon tuti!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 23.

gyovai890

2013. október 16.

Nekem szó szerint kimarta a hónalj bőrömet és nagyon fájt. 2-3 hét volt mire begyógyult de soha többet nem fogok ilyet venni! Az összes Adidas golyós deo-t kipróbáltam, de egyik sem jó mindnél ugyanez volt a baj meg nem is véd rendesen az izzadságtól!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 16.

Szimye

2013. augusztus 2.

Nekem kifejezetten férfi illata van,amit a boltban még sajnos nem éreztem.Amikor megpróbálom felkenni,szinte csöpög a golyó mellett,és nagyon sok idő mire megszárad.
Eleinte csak viszketett tőle a hónaljam,de most már ott tartok hogy ég,vörösre csípte.Kuka!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 2.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Hydrogenated Polydecene, Sucrose Stearate
Emulgeálószerek: Steareth-2, Cetearyl Alcohol, Sorbitan Sesquioleate, Sucrose Stearate
Szilikonok: Dimethicone, Cyclopentasiloxane
Tisztítószerek: Steareth-2, Behentrimonium Methosulfate, Sucrose Stearate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.