Adidas

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: Cu2tka-baba, az összetevőket feltöltötte: kriszta9211, Módosítva: 2014. szeptember 16.

Kategória:   Dezodorok

A Dry Max system egyedülálló izzadásgátló technológiája ásványi eredetű összetevőkkel gazdagítva a természetes izzadásgátló hatásért.

Frumus

2017. február 20.

Használom, de semmi különöset nem tudok mondani róla. Szolid illata van, ami nem lenne baj, de nekem összességében olyan semmilyen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 20.

andii20

2014. augusztus 20.

Hát az valami borzasztó hogy mit csinált a bőrömmel! Tele lettem tőle kiütésekkel amik viszkettek és fájtak! Biztos nem veszem újra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 20.

Antioxidánsok: BHT

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag