Adidas

Ár:   800 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Adrienna, Módosítva: 2017. május 18.

Kategória:   Tusfürdők

Szappan- és színezékmentes tusfürdő gél nőknek, mely Cotton-Tech formulájának köszönhetően megfelelő nedvességgel látja el a bőrt.

Szilvikriszti

2019. december 8.

Imádom ezt a terméketl, de sajnos télen eléggé szárítja a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 8.

Imádom ezt a terméketl, de sajnos télen eléggé szárítja a bőröm.

CocoBellemare

2018. december 2.

Sokszor vettem már újra, szeretem ezt a tusfürdőt. Kellemes az illata, nem szárítja a bőröm. Átlagos tusfürdő, csodákat ne várjunk tőle. Az összetevői miatt 4 csillagot kap. Glamour napokon mindig feltankolok belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 2.

emagdi

2018. február 18.

Semmi különöset nem tud, teszi a dolgát, tisztít. :) Nincs tolakodó illata, ezért bátran használható együtt más termékekkel. Szép a csomagolás, praktikus, nem folyik ki az edzőtáskában. Összességében meg vagyok vele elégedve, de azért ezer másik hasonló tusfürdő sorakozik bármelyik drogéria polcain. Nem csodaszer, de bátran megvásárolható, használható, csalódni nem hiszem, hogy fog benne bárki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 18.

Anriette

2018. február 17.

Ezt a tusfürdőt azért vettem meg, mert parfüm és szappan mentes, érzékeny és ekcémára hajlamos bőröm van, igy jó ha van itthon. Az illata nagyon kellemes, már másodszor vettem újra, de más tusfürdőket is használok. Meg vagyok vele elégedve alapvetően is kedvelem az Adidas tusfürdőket. Azért abban picit kételkedem, hogy minden káros és irritáló anyagtól mentes mentes volna, ezért csak 4 csillagot adok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 17.

csokilany

2017. október 15.

Én azt hittem, hogy "mindenmentes" aztán meglepődtem a parfümillattól, a BHT-ről és a Sodium Laureth Sulfate-ról nem is beszélve. Semmi extrát nem ad a sima tusfürdőkhöz képest, kicsit túl van árazva, de egyébként az illata finom, összességében egynek jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

cooleva

2017. április 25.

Nagyon kedvelem az adidas tusfürdőket, igazán különleges illatuk van. Ennél a terméknél sincs másképp, egy hosszú nap után, nekem ez a sportos illat az, ami teljesen ellazít. Külön öröm, hogy végre a színezéket és a szappant kihagyták az összetevőkből, bár az a csúnya BHT ott van..ezért adok négyest, de újravenni nem fogom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 25.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol