Adidas

Ár:   899 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ziza27, Módosítva: 2019. január 31.

Kategória:   Dezodorok

Különleges formuláját sportolók segítségével fejlesztették ki így friss érzést biztosít egész nap, emelett ápolja a bőrt. Csökkenti a fehér foltok kialakulásának esélyét a bőrőn és a ruhán.

Alkoholmentes - bőrbarát - bőrgyógyászatilag tesztelt

Pomelo

2019. szeptember 14.

Nekem megfelel a hatása (mondjuk nem vagyok túl izzadós) és kellemesen nőies, mégis friss az illata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

BlutterflyGirl92

2019. május 31.

Szerintem szuper az illata, foltot tényleg nem hat viszont egy melegebb vagy egy szaladgálósabb napon nem igazán állja meg a helyét.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

kicsizebra

2019. május 1.

Sajnos a semmi extra kategóriája. Izzadásra az illata szerintem is változik, egy melegebb napon nekem kevés, így nem is vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 1.

ziza27

2019. február 2.

Általában sportoláshoz használom. Izzadás hatására az illata szerintem kicsit megváltozik, és sajnos nem az előnyére. Ezen kívül az izzadásgátló funkcióját sem tölti be 100%-osan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 2.

Antioxidánsok: BHT

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag