Adidas

Ár:   800 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lumena, Módosítva: 2016. július 8.

Kategória:   Dezodorok

Női izzadásgátló golyós dezodor. Gyorsan száradó összetétel. Dermatológiailag tesztelt. 0% alkohol. Nem hagy foltot a ruhán és a bőrön.

pirospipacsocska

2020. február 22.

Ajándékba kaptam,és az első használat után tovább is adtam a fiamnak!Számomra ez egy férfi dezodor,az illata alapján....És bár cseppet sem vagyok egy plázacica alkat,de azért igenis a nőies,lágy,púderes illatú dezodorokat preferálom.Hát ez egyáltalán nem olyan!.Szóval maradok a rózsaszín Balea golyós dezodornál.2 csillagot adok neki,mert a fiam legalább elhasználta,mint férfi deót..... l

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 22.

szabo123

2020. február 19.

Nagyon jó illata van. Frissen tart, bár után kell kenni többször. Az első 2-3 alkalommal viszkettem tőle.. sajnáltam is, mert a kiszerelése is szuper és tényleg nem hagy foltot. Jelenleg már nem viszket, úgyhogy remélem beválik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 19.

kisenikoke

2018. október 4.

Imadom az Adidas golyos dezodorjait. Csak erre eskuszok evek ota.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 4.

Imadom az Adidas golyos dezodorjait. Csak erre eskuszok evek ota.

eshaigen

2018. február 16.

Szerintem is inkább férfias az illata, de nem zavaró, mert felkenés után már nem lehet érezni. Hatásos, soha nem kellett a használata során csalódnom, semmi kellemetlen szag, és közvetlenül szőrtelenítés után sem csíp.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 16.

lumena

2016. július 10.

Nem szárítja/irritálja a bőröm, a legnagyobb melegben sem kell a kellemetlen szagok miatt aggódni, csak a dezodor friss (már-már férfias) illatát érezni. Az izzadást nem szünteti meg, de egészen jól gátolja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 10.

Antioxidánsok: BHT