Adidas

Ár:   850 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mackle, Módosítva: 2014. szeptember 16.

Kategória:   Dezodorok

48 órás védelem, gyorsan szárad és nem hagy fehér foltot a ruhán és a bőrön, bőrt védő komplexszel.

dreammiyss

2017. szeptember 1.

Fújós dezodorról váltottam rá, mert már nem használt. Nem néztem vagy olvastam utána, csak találomra vettem le Őt a polcról, de nem bántam meg. Néha mikor felveszek egy polót deozás után zavaróak a foltok, mégis annyira megkedveltette magát, hogy nem tudom e miatt lepontozni (azt hiszem keresem tovább a számomra megfelelő darabot). Nagyon kedvelem, mert képes 10-12 órán át "frissen" tartani (persze nem 40 fokban). Szerintem megéri az árát. Nagyon szerethető egyed.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

schzsofi

2016. november 8.

Szeretem az illatát. Este használom fürdés után mindig, és másnap este fürdésnél is "taszítja" a vizet, tusfürdőt. Ezt használva nem izzadom át a ruháim. Viszont a fekete vagy sötétebb ruhákat befogja, ha közvetlen öltözés előtt is bekenem magam. Ettől függetlenül már régóta ezt használom, szeretem nagyon. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 8.

Patriciam

2016. augusztus 11.

Nagyon rossz deo:( izzadtam mellette es meg a szagokat sem fedte el. Amikor megvettem jo illata volt de ez hasznalatutan kb 10percig eleg

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 11.

Myrkky

2016. június 29.

Régóta használom, tavaly a legerősebb dezodorom ez volt. Most sajnos kezdem úgy érezni, hogy megszokta a bőröm, pedig imádom az illatát! Reggel használom, és délutánra már büdösnek érzem magam. :/ A lemosása nem a legegyszerűbb, olyan fura víztaszító, talán ebben rejlik a hatása. Nem pontozom le, mert azért én nagyon szeretem, mégha néha meg is fogja a ruhámat..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 29.

georginasz

2016. június 21.

Nagyon szeretem ezt a dezodort, nekem nagyon bevált! Az illata is nagyon kellemes! Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 21.

Redzsi

2016. május 14.

Nagyon szerettem sokáig is használtam. Egyetlen negatívumot tudok mondani róla mégpedig azt,hogy ha frissen dezodorozom magam várok 5-10 percet és feleszem a fölsőmet utána akkor foltot hagy a ruhán :( ez miatt csak 3 pont.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 14.

AnnaN

2016. május 9.

Nem vagyok izzadós típus, nyáron elég szokott lenni a minimális dezodorálás is, de ez a termék sajnos többet árt, mint segít. Egyáltalán nem érzem tőle "védettnek" magam, folyton aggódom, vajon tényleg izzadt vagyok, vagy csak bemesélem magambak? Tehát nem valami komfortos számomra. Plusz, nekem az illata sem jön be...
Kíváncsi voltam rá, sosem volt még Adidas deom, de inkább visszatérek a megszokott Niveához.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 9.

Csipetke

2015. november 20.

Kellemes illata van tetszi,hogy nem olyan erős kirívó.Teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 20.

Kellemes illata van tetszi,hogy nem olyan erős kirívó.Teszi a dolgát.

katuska8

2015. szeptember 20.

Megvettem, mert fújósból is ezt használom. Nekem az illata egyáltalán nem jön be, számomra nem is hasonlít a fújóshoz. Izzadásgátlásban sem teljesít jól és borzalmasan megfogja a ruháimat. Kidobni nem akartam mégsem hamár költöttem rá, így fürdés utánra elhasználgatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 20.

Vajdus23

2015. június 23.

Az illata abszolút nem tolakodó, nem keveredik a parfümömével. Ha 48 órán át nem is, de egy napot kibír, és nem leszek kellemetlen szagú, ha megizzadok. Annyi negatívuma van, hogy egy idő után a krém fehéren összegyűlik a hónalj ráncaiban, és nem a legszebb látványt nyújtja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 23.

Antioxidánsok: BHT

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.