Adidas

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: trisztan, az összetevőket feltöltötte: tátombák, Módosítva: 2017. április 28.

Kategória:   Dezodorok

48 órás védelmet biztosít az izzadás és a szagok ellen.

jane79

2019. november 30.

Féláron vettem Glamour napokon. Tetszett az illata és frissnek éreztem magam. Igaz , csak most a hideg időszakban használtam nem tudom, hogy egy kánikulát bírna e. Majd lehet bepróbálkozom vele nyáron is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 30.

Jelizz

2019. június 30.

Friss unisex illat barki hasznalhatja! Teljesen olyan mint barmelyik masik jobb dezodor , nem maradok tole szaraz de tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 30.

Kremcica

2019. június 18.

Kellemes friss, bár kissé férfias illatú dezodor. Az izzadást csak minimálisan fogja vissza, de az illata tartós így a nap végére sem vagyok büdös még a kánikulában sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 18.

tátombák

2018. szeptember 22.

Régi illat, időnként új csomagolásban kiadva. Régóta tetszik, de másfél év használat után búcsút fogunk venni egymástól. Sajnos egyáltalán nem tartós. Elkezdtem mellette mást használni, és ez a deo alulmaradt. A készleteimet felélem még, de újat már nem veszek. Sajnálom, mert az illatát nagyon szeretem

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

candy28

2018. július 29.

Imádtam. Az első dezodorom volt tini koromban amit használtam. Sok emlék kötődik ezért hozzá. :) Szuper illata van és nagyon hatásos. Csak sajnos letettem, mert az unalomig használtam. Na meg megjelent a Pro Clear illat, ami jobban elvarázsolt az illatával. Egyszer lehet még visszatérek rá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 29.

Ayran

2018. február 19.

Nagyon jó illata van és sokkal hatásosabb, mint más dezodor. Bár úgy érzem, folyamatos használat mellett egy idő után mintha veszítene a hatékonyságából, nálam még mindig a legjobb deo egyelőre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 19.

Linda0222

2016. július 28.

Szerintem kellemes illatú, frissességet adó dezodor. Sokszor vettem már, de még fogom is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 28.

Mundow

2016. július 20.

Tartós, férfias illatú dezodor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 20.

Tartós, férfias illatú dezodor.

Ano

2016. június 24.

A stiftes változathoz ,egvettem a spray verziót is hozzá a napközbeni utánfrissítéshez. Persze az izzadást nem gátolja meg, de legalább nap végére nem büdi, és ennek is örülök! Nekem 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 24.

Redzsi

2016. május 14.

Jól dezodorál,nem fogja meg a ruháimat,de szerintem nagyon szappanszagú :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 14.

Jól dezodorál,nem fogja meg a ruháimat,de szerintem nagyon szappanszagú :/

Antioxidánsok: BHT

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag