Adidas

Ár:   3199 Ft   Kategória:   Parfümök
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 3 200 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. április 5.

Vedd meg online: Akciosillat.hu, 3 200 Ft

Fejjegyei: fekete ribizli, málna.

Szívjegyei: ciklámen, frézia.

Alapjegyei: szantálfa, pézsma.

Ár: 3 200 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Kapható 50 és 75 ml-es kiszerelésben is.
Ár: 1000 Ft , Eladó: AnnaLAKK
Állapot: párszor próbáltam , Helyszín: Budapest, Gárdony, fizetés: személyes átvétel, vagy banki utalás után postázom (postaköltség az eladót terheli)
NovErke

2019. október 24.

Nekem általában 8-10 ezer forinttól kezdődnek a jó parfümök, így ez a kis kölni igazi csodának számít. Ebben az árkategóriában nekem mindennek olyan olcsó, mű szaga szokott lenni. Ez azonban egy nagyon finom, szolidan édes gyümölcsös illat. Ahogy szárad le, később már inkább virágosnak érzem, de olyankor is nagyon tetszik. Sajnos nagyon hamar bőrközelivé válik, pár óra múlva alig érezhető, de ilyen árért ez elnézhető neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 24.

dorisss

2019. augusztus 6.

Első parfümöm volt még tinikoromban, azóta többször újravettem, szerintem állandóan a polcomon lesz amíg csak kapni lehet. Van egy szúrós illata kezdetben, de később átmegy egy nagyon kellemesbe, amit még este fürdéskor is szoktam érezni. Abszolút kedvenc.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

Aadrii

2018. szeptember 28.

Nagyon szeretem, friss illata van, viszonylag tartós, és nem tolakodó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 28.

Nagyon szeretem, friss illata van, viszonylag tartós, és nem tolakodó.

TimyeK

2018. június 27.

Első parfümöm volt 13 évesen, akkoriban nagyon rá voltam kattanva, finom édes- gyümölcsös fiatalos illat, azonban gyorsan kinőttem és húgomnak ajándékoztam. Tartós, tucatillat, hát igen, tiniknek való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

vajdalilla22

2018. március 17.

Mindig sportolás előtt befújom magam vele, és hihetetlen kellemes az illata még az edzés végén is, illetve elnyomja a testszagot is. Csak ajánlani tudom sportoláshoz, ha nem akar valaki bűzleni az illatosító szerektől, de egy kellemes "szagot" akar érezni még az edzés végén is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 17.

pilleriin

2017. december 25.

A ribizli, a frézia és a ciklámen ill. az 1500 Ft-os ár meggyőzött. Teszteléskor nem volt tartós, de a nyakamra fújva még éjjel is érzem magamon. Egy az egyben pótolja az Avon Winket számomra. Nem bántam meg, hogy megvettem, kiscsajos, tinilányos illat, de jól áll. Rajtam inkább amolyan "tisztaságillat", nem gyümölcsös. Újravevős, kedvencem lett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 25.

Rita0126

2017. április 22.

Imádom. Kellemes, friss, gyümölcsös. Biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 22.

Imádom. Kellemes, friss, gyümölcsös. Biztosan újraveszem.

Joditti

2017. április 18.

Nálam örök kedvenc, ezer éve használom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

Nálam örök kedvenc, ezer éve használom. :)

tgerika74

2017. március 15.

Sportos, gyümölcsös, fiatalos illat, messziről fel lehet ismerni, nem hasonlít semmihez.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 15.

tátombák

2016. december 12.

Első komoly parfümöm volt. Keresztanyumtól kaptam 12-13 éves korom körül. Van még az üveg alján valamennyi, millió emlék jut eszembe azokról az időkről, amikor használtam, mindig mosolyra fakaszt. :)

Kedves Keresztanyukák! Fiatal kislánynak, aki épp kezdi felfedezni a nőiességét, tökéletes ajándék. Szerintem nem lehet vele mellélőni. Annyira finom könnyed, édes - gyümis de nem a manapság divatosan tömény geil illat. És mégis parfüm, ami ad neki némi komolyságot - és persze a viselőjének is. :)
Ha egyszer úgy hozza az élet, még az is lehet, hogy megveszem a testpermet változatát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 12.

Antioxidánsok: BHT

Színezék. Lilás piros.