Adidas

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Panda, Módosítva: 2012. június 19.

Kategória:   Dezodorok
Bőrtípus:   Száraz

Minimálisra csökkenti a fehér foltok megjelenésének esélyét a ruhán és a bőrön. Sportolók segítségével kifejlesztett Action3 Dry System:

• 24 órás védelem: akár 24 órán át véd az izzadság ellen.
  • Frissesség: leküzdi a kellemetlen testszagot, így friss maradsz.
  • Szárazon tart: különleges Dry Max System a legerősebb Adidas nedvességmegkötő hatással.

Kiszerelés: 50 ml

Molten

2015. július 31.

Nagyon sajnálom, hogy ilyen drága ez a dezodor. Nagyon szerettem, mert hosszan tartó, de ezen hátránya miatt kevésszer vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 31.

kisenikoke

2015. július 4.

Továbbra is imádom az Adidas dezodorokat!
Számomra a legjobbak, miután erre rájöttem csak ilyet veszek!

Update: Imádom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 4.

Továbbra is imádom az Adidas dezodorokat!
Számomra a legjobbak, miután erre rájöttem csak ilyet veszek!

Update: Imádom.

dnsmakeup

2015. május 21.

Az én izzadásomat nem gátolta csak 3 óráig. Az illatát szeretem, de izzadás után kellemetlen ez az összekeveredett szag és illat. Szerintem az izzadásgátló bőrfüggő. Nekem nem vált be, de nem jelenti azt, hogy másnak nem ez lesz-e esetleg az etalon. Egy próbát szerintem mindenképpen megér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 21.

loju

2015. március 26.

Szörnyen viszket és piros a hónaljam a használata után, pedig a korábbi verzióknál ezt nem tapasztaltam! Valamelyik összetevőjére allergiás vagyok ezek szerint.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 26.

szilvy24@

2014. augusztus 8.

régóta csak ezt a fajtát veszem meg de most úgy jártam vele hogy megvettem akciósan 50%-os leárazásnál és én nem tudom miért de úgy kiszárította a hónaljam hogy annyira fáj meg ég :/ szerintem azért volt le akciózva mert már régi vagy nem tudom..ettől függetlenül ezt fogom használni mert az illatát is szeretem de többet nem veszem meg akciósan!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 8.

jud678

2014. május 26.

Nagyon finom az illata, de felkenve nagyon krémes az állaga, picit nehezebben szívódik be. Mióta átváltottam a vichy/nivea golyós deo-kra, ez nem hiányzik.
Eleinte nagyon szerettem, finom volt az illata, de aztán egy idő után már zavart, hogy túl krémes az állaga, mintha picit zsíros lenne. Közben megtaláltam a kedvencemet (nivea stress protect golyós), és ahhoz képest ez egy nehezen beszívódó, krémes golyós deo, alig bírtam kivárni mire beszívódott a bőrömbe. A hatása sem éri el azt, amit a nivea tud. Nem fogok visszatérni ehhez.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 26.

Liela

2014. május 5.

Nagyon hatékony, fesztiválokon teszteltem, koncerteken ugrálást. bulizást is simán kibírt, nem izzadtam semennyire. Az illata is kellemes, egyedüli gondom hogy nem szárad azonnal, a fújós változat viszont nem hat ennyire sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 5.

Sz. Csilla

2014. május 4.

Nekem ez a legkellemesebb illat a golyósok között, ám allergiás lettem rájuk, ágyhogy maradtak a natúr termékek. Nagyon sokáig ezt használtam, szerettem, hogy nem lesz büdös estére, mint a legtöbb. Nem hagy ragacsos, lemoshatatlan érzetet sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 4.

csokiskex

2014. április 19.

Nagyon szeretem a kellemes nőies illatát. De azért kap -1 pontot, mert nem tökéletes az izzadás gátlása. Viszont annyira nem is rossz. Aki nem extra "szagosan" izzad, annak szerintem tökéletes. Viszont aki már bocs, de büdösen izzad, annak ez kevés lesz. De bármikor újravenném.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 19.

Szuszi

2014. február 7.

Nekem nagy csalódás volt. Foltot is hagyott és az izzadásgátló hatását se nagyon érzékeltem. Mire beértem a munkába már le is izzadtam. A napi 10 km-es futásomhoz meg sem próbáltam bevetni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 7.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Hydrogenated Polydecene, Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Sucrose Stearate
Emulgeálószerek: Steareth-2, Cetearyl Alcohol, Sorbitan Sesquioleate, Sucrose Stearate
Szilikonok: Dimethicone, Cyclopentasiloxane
Tisztítószerek: Steareth-2, Behentrimonium Methosulfate, Sucrose Stearate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.