Ados Cosmetics

Ár:   500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Anett0707, Módosítva: 2015. november 30.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Parabén mentes, dúsító hatású, volumennövelő szempillaspirál.

Benzinlady

2016. január 30.

Kedves Anett0707
Én is nagyon szeretem ezt az Ados szempillaspirált...szeretném megkérdezni hogy te hol tudtál ilyet venni?mert én nem találok Sehol sajnos.
Köszönöm ha válaszolsz..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 30.

Kedves Anett0707
Köszönöm ha válaszolsz..

Anett0707

2015. november 18.

Nagyon szeretem, nem tudom már hanyadikat veszem. Simán vetekszik egy márkásabb szempillaspirállal. Szépen dúsít és hosszít! Nagyon jó!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 18.

Emolliensek: Paraffin, Stearic Acid, Palmitic Acid, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Glyceryl Stearate
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Triethanolamine, Palmitic Acid, Glyceryl Stearate
Tisztítószerek: Triethanolamine
Illatanyagok: Acacia Senegal Gum
Színezékek: CI 77499
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.