Adrienne Feller

Ár:   8 636 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Encsi, Módosítva: 2016. július 15.

Ár:   8 636 Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Természetes arclemosó tej minden bőrtípus számára

Gyengéd tisztító hatás, mely kíméletesen távolítja el a napi szennyeződést és a sminket, miközben védi és táplálja a bőrt.

Főbb hatóanyagai: Szappangyökér-kivonat, damaszkuszi rózsa illóolaj, körömvirág-, ricinus- és szezámolaj. Alkalmazása: körkörös mozdulattal vigye fel a bőrére, majd bő langyos vízzel öblítse le.

Ár: 5.000 Ft , Eladó: szimini
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest 13. kerület, fizetés: Személyes átvétel, posta vagy foxpost előre utalás esetén
Ár: 5.000 Ft , Eladó: maria51era
Állapot: Új, bontatlan , Helyszín: Budapest, fizetés: Banki utalással Postai úton/ vagy utánvéttel Foxposttal

esz

2021. február 18.

Csodás kis arclemosó, amit a hiperérzékeny bőröm is nagyon díjjaz. 😉 Ezzel törlöm le az alapozót, utána használom a Bioderma micellás vizét, ami a maradékot is tökéletesen leszedi, majd vízzel arcot mosok - kész is az arctisztítás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 18.

Tarzicia

2020. november 18.

Kifejezetten vadászom a nem habzó arclemosókat, legyen az tej vagy olaj, mindegy, amelyekhez nem kell vattakorongot használni, csak vízzel kell leöblíteni.
Örültem, amikor megláttam, hogy ez a lemosó is ilyen fajta, ráadásul magyar termék, már nyomtam is a megrendelem gombot.
Megérkezett, két este használtam, és elégedett voltam vele. A temék maga külsőre esztétikus, a színvilága letisztult, elegáns, használat után nem muszáj elrejteni a fürdőszobaszekrényben, jól mutat polcon is.
A flakon jó méretű, kézreáll, a pumpa is tökéletesen működik. A legfontosabb pedig az, hogy a lemosó alaposan tisztít, a sminket szépen eltünteti (szemre nem használtam), nem irritál, nem szárít, nem húzódott utána a bőröm. Minden szép és jó, csak... nem tetszik az illata. Finomnak finom, de nekem túl friss és hideg ez a rózsaillat, lehet, hogy nyáron jobban esett volna. Mindegy, én nem tudtam vele megbarátkozni, és ezek után úgy döntöttem, hogy inkább az egész Rose de Luxe sorozatot kihagyom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. november 18.

marbi

2019. szeptember 26.

Jó kis arclemosó, finom illattal. Egy ideje már ezt használom és elégedett vagyok vele. Egyedül az ára a hátrány, szerintem ennyit nem ér.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 26.

Eruska

2018. február 18.

Csillagos ötös! Finom illata van, a használata után az arcom nagyon puha. A zsíros, kombinált bőröm egyáltalán nem fénylik tőle és annak ellenére, hogy milyen gyengéd, mégis jól tisztít. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate