Adrienne Feller

Ár:   18 542 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Encsi, Módosítva: 2016. június 30.

Ár:   18 542 Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Revitalizáló, sejtregeneráló, bőrfeszesítő arcolaj érett, dehidratált bőr számára

Ez az arcolaj egy igazi életelixír a bőr számára, mely azonnal eltünteti a fáradtság jeleit az arcról. Folyékony arany, mely sejtregeneráló és megújító hatását a fehér lótusz, rózsa és balzsamos szuhar illóolajoknak, a benne lévő extra vitaminoknak, valamint a karotta CO₂ extraktumnak köszönheti.

Dorika007

2021. április 5.

Nekem nagyon nem vált be. Tömény parfüm. Borzasztó erős a rózsaillat, órákon keresztül lehet érezni. Majd elhasználom máshol, távol az arcomtól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 5.

Kamea

2021. március 10.

Reggel alkalmazom az Aromazen Flora arcpermetet követően. Sietős reggeleken 5 cseppet (1 a homlokra, 2-2 pedig az orcákra) használok. Ha több időm van a bemasszírozásra, akkor pedig 7 cseppel kényeztetem magam. Csakúgy issza a bőröm és nem marad utána semmi olajos érzés, csak finom, sima arcbőr és egész napon át tartó hidratált érzés. Az én érett bőröm nagyon szereti, reggel már szinte „kéri”. :) A Rose de Luxe hyaluron szérum kerül rá, ami így könnyen eldolgozható.
Holnap reggel fogom megbontani a második üvegcsét. Napi egyszeri használat mellett (este másik arcolajat használok) gyenge 3 hónapon át tartott ki úgy, hogy egyáltalán nem spóroltam vele. Ezentúl azért majd megpróbálom spórolósabban adagolni, mert minden cseppje kincs! És ezt most nem az ára miatt írom. Ez valóban egy olyan termék, ami megérdemli a tiszteletet, ezért minden cseppjét ki kell élvezni és meg kell becsülni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 10.

szaboozs

2021. február 19.

Ez a termék egy csoda (hatás, illat, összetevők)! És kis kiszerelése ellenére nagyon sokáig kitart!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. február 19.

esz

2021. február 18.

Nagyszerű kis termék, nagyszerű összetevőkkel. Fújok egy kis rózsavizet az arcomra, és jöhet 3 csepp rózsaolaj (homlok, egyik orca, másik orca). Szépen bemaszírozom, majd következik a tápláló rózsakrém. Hmm, micsoda összhatás! Szuperérzékeny bőrömnek ez a kombó nagyon bevált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 18.

Odil

2019. július 21.

Arcpermet után (mert ugye nem gondoljuk, hogy olajat nedvesség nélkül a fejünkre/hajunkra/bárminkre kenve jót teszünk magunknak?) felkenve egy bennealvással helyrehozott szárazságokat és gyulladásokat, amik hetek óta nem akartak elmúlni, ráadásul az illata is megunhatatlanul igazi.
Szívcsücsök.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 21.

Szívcsücsök.

timike007

2019. május 15.

Adrienne Feller aromaolajait nagyon szeretem,ezért gondoltam,beruházok erre top-termékre. Mintát kaptam először,az jól működött,vizes kézzel masszírozva,kellemes illat,jót aludtam este utána. Megvettem a nagy kiszerelést,Kenegettem,masszíroztam,nem sok mindent tapasztaltam.Kozmetikusom tanácsára kipróbáltam az Ardóniát.Kevert,pattikra hajlamos bőrömre ez jobban bevált. Számomra,bár már 50 körül vagyok ez a rózsaolaj nagyon töménynk bizonyult. Nem pontozom le,lehet a bőrömnek nem ez volt a jó választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 15.

lydiadeathtrance

2018. október 19.

Sajnos nekem egyáltalán nem vált be, sőt rettenetesen rossz a tapasztalatom. Legszívesebben nulla pontot adnék, de mivel anyun is teszteltem és neki nem okozott problémát, így három pontot adok.
Sajnos ahogy fölkentem, nekem majd letört tőle az arcom,annyira kellemetlen érzés volt. Egész nap húzódott a bőröm, néha égett és viszketett is, ráadásul a kétszeri alkalmazás után irdatlanul lepukkant tőle a bőröm és még ráncos lett! Kész rémálom volt a használata! Nem értem a hype-ot és a magas árat 😖

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 19.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. június 24.

Lelkes híve vagyok az olajoknak és őszinte tisztelője Feller Adrienne termékeinek, mert képesek olyan hatékony megoldást nyújtani, amit csak titkon remélünk, és nem is hisszük el, hogy az lehetséges. A szokásos illat, ami a márkára jellemző, továbbra sem tetszik, az olaj hatóanyagai viszont kárpótolnak most is, a márkától megszokott módon. Ha csak egy arcolajat választhatnék ebből a csodálatos palettából akkor nem ő lenne a nyertes, de ettől még maximáisan megérdemli az 5 csillagot. Az Ardonia, mint legnagyobb kedvencem pedig a KRÉMEK KRÉMJE kategóriát, ami fölött mint tudjuk, nincs tovább:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. június 24.

Regina59

Korcsoport: >54
2017. február 1.

Édeskés illatú, narancssárga színű arcolaj. Kevés kell belőle, szépen beszívódik, azonnal érződik a tápláló, feszesítő hatása.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. február 1.

zsofiaberta

2015. április 22.

Ez az arcolaj csodákra képes. Amellett, hogy fantasztikus az illata, már a felkenés utáni pillanatban látszik a hatása. A bőröm olyan mintha egy perc alatt kicserélték volna, életteli, feszes, selymes...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 22.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

A Rosa Rubiginosa nevű vadrózsa csipkebogyójának olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient összetevő. Ez az olaj rendkívül gazdag esszenciális zsírsavakban, vitaminokban, karotinoidokban, ezért kiváló anti-aging összetevő. Paula Begoun szerint nagyon jó antioxidáns és emollient, a Truthinaging információi szerint pedig rendkívül gazdag forrása az A- és a C-vitaminoknak és duzzanatcsökkentő, vérzéscsilapító, heggyógyító, és erőteljes hidratáló hatással is rendelkezik, valamit stírák és ekcéma ellen is hatásosnak bizonyult.

Squalane eo 1 0

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.