Adrienne Feller

Ár:   15 028 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: adriennefeller, Módosítva: 2022. május 7.

Ár:   15 028 Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A benne lévő hialuronsav mellett hidegen sajtolt, tápláló hatású mandula olajat, bőrfeszesítő izsóp kivonatot és damaszkuszi rózsa, bourbon geránium és balzsamos szuhar illóolajat tartalmaz, melyek hatékonyan serkentik a bőrben az elasztin és kollagén képződést. A termék használata azonnali pozitív hatást eredményez a bőrben, hosszantartó alkalmazása pedig hatékonyan késlelteti a bőr öregedését.

9500 Ft Adrienne Feller Rose De Luxe Hyaluron Szérum
Ár: 9500 Ft + posta , Eladó: csibeva
Állapot: új, Helyszín: --, fizetés: postán maradó (+915 Ft) vagy Foxpost (+1199 Ft)

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Dorika007

2021. június 9.

Tesztelésre kaptam és jöttem lehúzni. Ez borzasztó. Olyan émelyítően erős szaga van mintha parfümöt fújnék az arcomra. Próbáltam dekoltázson is, de az a terület is túl közel van az orromhoz. lehet, hogy lábon fogom elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 9.

Timicat

2021. május 17.

Tesztelésre kaptam a terméket 3 db rózsás hidratáló krém mintával együtt. :)
Használtam a mintákkal illetve a saját alap hidratálómmal is. Kicsit ki akartam várni hosszabb távon milyen hatásai vannak. Kb 3 hete használom és sajnos már nagyon a végén járok. Egyszer
használtam egy nap reggelente a sminkelés előtt.

Nagyon gyorsan beszívódik és nekem nagyon bejött az illata.
Egyatalan nem volt sok a hidratáló krémmel együtt sem, és szuperül lehetett rá sminkelni. Nekem a pipetta annyira nem tetszett, kicsit nehézkesen jött belőle, mert elég sűrű szinte zselés állagú a termék.
Hiper érzékeny a bőröm és ekcémára is hajlamos de semmi reakciót nem tapasztaltam.
Egyenletesebb es teltebb lett a bőröm. A ráncokat minimálisan talán halványította de az úgyis hosszú távú használat után jön majd ki. Feltöltötte a vízhiányos bőrömet de nem extrém módon.

Az ára nekem kicsit húzós a 15ml képest főleg hogy szívem szerint reggel és este is használnám. Akkor max egy hónapra lenne elég. Lehet be fogok majd rá ruházni egyszer mert megszerettem ezt a kis termékeket. :)

Update: megvettem mert látványosan hiányzott a bőrömnek egy idő után. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 17.

Tesztelésre kaptam a terméket 3 db rózsás hidratáló krém mintával együtt. :)
használtam egy nap reggelente a sminkelés előtt.

Nagyon gyorsan beszívódik és nekem nagyon bejött az illata.

Update: megvettem mert látványosan hiányzott a bőrömnek egy idő után. :)

wircsa

2021. május 10.

Én nagyon kedvelem az Adrienne Feller termékeket, és keresem a magyar márkákat más esetben is. Tesztelésre kaptam, hozzá való hidratálóval. A rózsás arcpermet pedig már meg volt itthon.
Az illata elsőre nekem erős, de hamar megszerettem, és el is illan. Arctisztítás után tonik, majd szérum, és hidratáló. Szépen tudok rá sminkelni, és érzésre kisimul tőle az arcom. Ha elfogy, újra fogom venni, a rituálé része lett nálam, szerintem a lélekre is hat :).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 10.

marbi

2021. április 26.

Tesztelésre kaptam a terméket, korábban még soha nem használtam hasonló szérumot. Nagyon szép az üvegcse, a pipetta praktikus az adagolásra. Reggel iktattam be az arcápolási rutinomba a mellé kapott hidratáló krémekkel. (mandulaolaj, tonizáló, szérum, hidratáló) Az első használatoknál elég sok mennyiséget kentem fel, mert nem éreztem, hogy mennyi az elég, de hamar rájöttem, hogy egy pici is bőven elkenhető az arcomon és a nyakamon. Kb. másfél hónapja kezdtem használni, de néha muszáj 1-2 nap szünetet tartanom, mert úgy érzem, hogy besokallok tőle. Az illata valóban picit erős és az én bőrömön úgy éreztem, hogy irritálta a seborrheás részeket. (Bár ez tudom egyéni probléma.) Közvetlen használat után olyan érzés egyébként, mintha egy hajszálvékony maszkréteget húzna fel az arcra és ragyogóbbnak tűnik a bőröm tőle. Az én használatom mellett (az apróbb szünetekkel) 3 hónapig simán kitart.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 26.

Csillagpor123

2021. április 16.

Tesztelésre kaptam.

Most sikerült elhasználnom, így már tudok hiteles véleményt írni.

Én személy szerint nem szeretem ha van egy termékben parfüm. Sajnos itt is zavart, mert időközönként azt éreztem, hogy a bőrömnek sok. Az elején a krémjével együtt használtam ők ketten zseniális párost alkottak. Mikor a krém elfogyott kezdett alább hagyni a lelkesedésem. Mivel pont kifogytam más hyaluron serumból így nem hagytam abba a használatát. Reggel is kellemes volt az arcbőröm tapintása, de sajnos nem éreztem azt a wow hatást. Mikor pár napig nem használtam ( megjött közben a régóta bevált GG hyaluronom) akkor viszont nagyon szép egységes bőrképet láttam reggelente a tükörben. Ez az ami miatt 5 csillagot kap tőlem. Úgy látszik, hogy ha mindennap használom nem veszem észre milyen szép lesz tőle a bőröm.

Újra venném-e? Sajnos én a parfüm miatt nem. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 16.

Tesztelésre kaptam.

Most sikerült elhasználnom, így már tudok hiteles véleményt írni.

Újra venném-e? Sajnos én a parfüm miatt nem. :(

krisztinareka

2021. április 10.

Már egy ideje szemezgettem Adrienne Feller termékeivel, de kipróbálásuktól visszatartott a más, természetes összetevőkön alapuló kozmetikumok használata során szerzett negatív tapasztalat. Azt tudom hogy a bőröm szereti a rózsás dolgokat, de mostanában sajnos csak olyanokba futottam bele amik mégsem tettek jót neki. A másik két főbb hatóanyag közül a koffein számomra inkább semleges, a hyaluron pedig megosztó. Ez utóbbit már évekkel ezelőtt felfedeztem magamnak, használtam is nagy bőszen de mára már odáig jutottam, hogy inkább kerülöm az általa okozott enyhe irritáció miatt. Ilyen adottságok mellett jelentkeztem a KM tesztelős játékára és nagy örömömre sikerült is kisorsolódnom. :)
Mint előttem már sokan írták a csomagolás minőségi és hozza a luxus érzetet, a kiszerelés pipettás és meglepően jól működik ahhoz képest, hogy egy nagyon sűrű gél állagú termékről van szó. Ahogy csökken az üvegcsében a mennyiség, úgy szépen süllyed is le az aljára és nem tapad meg a falon, így nem vész kárba egy csepp sem. Az illata igazi őszinte rózsás virágos-zöld “most jöttem a kertből” hangulat, nincs benne semmi cukros-édeskés vonás, nekem tetszik. Az első véleményezőket olvasva már rákészültem, hogy nem lesz egyszerű dolgozni vele “be kell ütögetni, tapogatni/nem dörzsölni/megköt ha csak simán viszik fel” de én ilyet egyáltalán nem tapasztaltam. A bőröm gond nélkül szívta be, akár simán a szárazra törölt megtisztított arcra, akár a benedvesítettre vittem fel. Nem veszett össze a rutin többi tagjával sem. Jelenleg kicsit több mint egy hónapja használom, az első héten minden este, utána már csak heti két alkalommal. Ennek a hyaluron az oka, mivel az egyhetes folyamatos használat után jelentkezett a bőrpír, sajnos tényleg besokallt már az arcbőröm az évek során. Ellenben ez néhány nap kihagyással meg is szűnt és a heti két alkalmas használat nem is váltotta ki. Így persze nem is fogy olyan gyorsan mint az előttem szólóknak. Pozitív eredmény az azonnal másnap reggel jelentkező sima érzet, hozza azt a színvonalat amit más szérumom. Tehát még így is megszerettem. Persze ha a hyaluron helyett mondjuk inkább ascorbyl glucosid lenne benne, akkor talán még ki is tudná ütni a nyeregből a jelenlegi első helyezettemet amiben az van.
A csomagban nálam is lapult három termékminta a könnyedebb rózsás arckrémből, melyeket sajnos nem tudtam elhasználni, mivel ilyen esetben (van sima meg extra tápláló verzió) nekem mindig a kiadósabb válik be a kevésbé dús valahogy szárít. Persze látatlanban nem tudható kinek mi lesz a jó, viszont jó lett volna ha az egyik minta inkább az ide tartozó arcolaj.
Összességében engem meggyőzött és jó szívvel tudom ajánlani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 10.

Összességében engem meggyőzött és jó szívvel tudom ajánlani.

crazy724

2021. április 3.

Tesztelésre kaptam! (kb. 3 alkalomra való mennyiségem maradt, mostanra teljes képem, van a termékről.)
Amiért szerettem: magyar márka, cf.
Kedves, letisztult doboz és drága érzetet sugalló üvegcse. Tetszett, hogy üvegben és nem gagyi műanyagban van a termék, hogy pipettás kiszerelés.
Én csak este használtam, (baromi gyorsan fogy), arctiszítás után. Könnyű adagolni, egyszerű eloszlatni, gyorsan beszívódik, nincs húzodó érzés, ragacsos utóhatás, ellenben az én bőröm nagyon "kérte" után a hidratáló krémet. Ez a mennyiség napi egyszeri használattal nagyjából egy hónapig elég.
Érkezett mellé 3x5ml hidratáló krém, ami nagyjából 3 hétig kitartott, igy a szérum után, ezt a krémet használtam, egyébként ennek sem szerettem az illatát.
Reggel kisimult bőrrel ébredtem, és mintha feltöltötte volna a ráncokat a homlokomon, sajnos nem tartós ez a hatás, de nem is elhanyagolható, számomra mégis hiányzik a "wáó" érzés.
Olvastam, hogy sokan kellemes rózsaillatúnak tartják, hát nem tudom, lehet az én orrommal van nagyon nagy gond, vagy a termékkel, de én hangyányi rózsaillatot sem éreztem. A szérumnak nem illata van, hanem szaga, kellemetlen, irritáló #sorrynotsorry, de ez nekem konkrétan büdös. Jó hír, hogy 3 hét alatt megszokható, már-már fel sem tűnik.
Az árát sokallom, tudom relatív, hogy kinek mi a drága, nekem az ár, a mennyiséghez és a hatásához képest már az, nem valószínű, hogy beruháznék rá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 3.

Amiért szerettem: magyar márka, cf.

Leander

2021. március 19.

Nagy rajongója vagyok az Adrienne Feller kozmetikumoknak, de ezt a szérumot sajnos nagyon gyengének találtam. Nem kifejezetten rossz, csak egyszerűen semmi extra. Bágyatag rózsaillat és egy átlagos hatású hyaluron szérum. Az üvegcse gyönyörű, csodásan mutat a polcon, jó kézbe venni, de sajnos ez egy kicsit kevés. A termék hatása nem jobb, mint bármelyik olcsó, drogériában kapható hyaluron szérumnak. Pusztán fürdőszoba dísznek meg kissé drága. Plusz nagyon gyorsan elfogy, pedig csak reggelente használtam. Az Adrienne Feller többi termékéhez képest kissé gyengécske - inkább akkor már valamelyik arcolajukra érdemes befektetni ezen az áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 19.

aaancsiikaa

2021. március 15.

Körülbelül másfél hete használom a terméket, amit tesztelésre kaptam.
A 15 ml-es szérum mellett kaptam 3 db hidratálókrém mintát is.
Mióta megkaptam minden este használom a hidratálóval együtt.

A termék már csomagolásra is nagyon megnyert, a gyönyörű letisztult színei és formája miatt.
Az illatát elsőnek erősebbnek éreztem, de ezt hamar megszoktam. Ezt az illatot a frissen szedett rózsa illatához tudnám hasonlítani.

Kifejezetten érzékeny bőröm van, ami nem mindent visel el, de ezt a szérumot és a hidratálót úgy érzem, hogy nagyon szereti. Nem éreztem semmi irritációt, nem jöttek ki tőle pattanások, nem tapasztalatam rossz hatást tőle.
Minden ébredés után azt érzem, hogy sokkal puhább és simább lett a bőröm, így számomra igazán hatásosnak tűnik.

A pipettájára pedig egy óriási plusz pont, mert szuperül adagolható vele a szérum és könnyű használni.

Kíváncsian várom, hogy hosszabb távon milyen élményt, illetve változást nyújt a termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 15.

Körülbelül másfél hete használom a terméket, amit tesztelésre kaptam.
A 15 ml-es szérum mellett kaptam 3 db hidratálókrém mintát is.
Mióta megkaptam minden este használom a hidratálóval együtt.

eduscho

2021. március 9.

Egy hete használom, tesztelésre kaptam én is. A csomagban a 15 ml-es szérum és 3 db hidratálókrém minta rejtőzött.
Külsőre nagyon elegáns az üvegcse, igazán exkluzív.
Tudatos bőrápolóként már volt az esti rutinomban egy hyaluron szérum, szóval egyszerűen csak kiváltottam vele. Köztudott, hogy a hyaluron szérumokat nedves bőrre kell felvinni, így szépen eldolgozható, könnyen be is szívódik.

Állaga sűrű, krémes. A pipettát imádom, pici, de hatékony, nincs felesleges pumpálgatás, jól végzi a dolgát, kitűnően adagolja a cseppeket. Az illatát még szoknom kell, egészen erőteljes, nem tudnám mihez hasonlítani.

Hatása egy hét után: simább, egyenletesebb bőrfelszín, nem feszít, nem szárít, jól hidratál, és az illat is mérséklődik.
Az én rutinom inkább este gazdagabb, reggel hidratálókrémet és fényvédőt használok.
Később is visszanézek és beszámolok a hosszú távú hatásairól. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 9.

Külsőre nagyon elegáns az üvegcse, igazán exkluzív.

Később is visszanézek és beszámolok a hosszú távú hatásairól. :)

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate