Adrienne Feller

Ár:   7620 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: adriennefeller, Módosítva: 2019. május 24.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Normál

UVA/UVB sugarak ellen fizikai fényvédelmet biztosító, természetes eredetű összetevőket tartalmazó naptej.

Nem tartalmaz nanoméretű titán-dioxidot.

dizabella01

2019. december 1.

Semmi különbséget nem éreztem ez, és a 25-ös faktorú tej között, így annak a véleményét másolom be.
Sajnos nagyon csalódtam benne. Ilyen drága termék, de közben ennyire gagyi...Nesze semmi, fogd meg jól kategória.
Erős fehér réteget hagy (a titán-dioxid miatt), ez még mondjuk elviselhető lett volna, de felkenés után hámlik, kukacosodik és egy csepp vizzel már leoldódik az arcról...arról persze nem beszélve, hogy nem nyújt teljes spektrumú védelmet az UVA sugarak ellen.
PRO:
- az illata jó
- iszonyat gyorsan beszívódik

KONTRA:
- iszonyat gyorsan beszívódik
- szárít és kiemeli a száraz részeket
- nem véd megfelelően
- annyira nem tartós, hogy fel nem tudom fogni mit gondoltak amikor ezt a piacra dobták...
El tudom képzelni hogy a BIOmániás anyukák akik cseppet nem értenek hozzá ezzel kenik a gyerekeiket, közben több rosszat tesznek nekik, mintha egy komplex teljes spektrumú védelemmel rendelkező full "KÉMIAI" fényvédőt kennének rájuk.
(Tesztelésre kaptam. Ha saját pénztárcámból kellett volna kiadjak ennyit ezért, akkor 1 csillagot adtam volna.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 1.

PRO:
- az illata jó
- iszonyat gyorsan beszívódik

KONTRA:
- iszonyat gyorsan beszívódik
- szárít és kiemeli a száraz részeket
- nem véd megfelelően

b69a7n

(!)
2019. augusztus 21.

Tesztelésre kaptam én is, váltogatva használom a 25-ös testvérével. Alapvetően a kémiai védelmet kedvelem (a bőröm szerencsére bírja), fizikait egy ideje már nem használtam. Sokat gondolkoztam, hogy hány csillagot adjak neki. Nem napoztam vele, de a mindennapokra elég volt. Az állaga alapból jó, krémes, nem nehéz, viszont felkenéskor nagyon gyorsan "szárad", ha nem sikerül azonnal szépen elkenni, akkor fehér foltos marad, amit nagyon nehéz eltüntetni. Nekem sminkelni sem volt rá kényelmes, bár ez lehet csak megszokás kérdése. Nem marad csillogós a fejem tőle, de egy véletlen arcvakarás és kukacosodik is rögtön. Ahogy írták korábban is, a vizet/esőt egyáltalán nem bírja, az meg egy katasztrófa amikor a zuhi elkap és folyik le az arcomon...
Az ára nekem határeset, lehet elsőre megvenném ennyiért, de igazából macerás használnom, nem fogok venni újat belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

hippiesaur

(!)
2019. július 29.

Tesztelésre nyertem a 25 faktoros társával együtt, aminek nagyon örültem, mert sose nyertem még semmit. :D Alapvetően hófehér a bőröm, a napon többnyire csak leégni szoktam. A 25 SPF-es társával ellentétben ezzel sikerült barnulnom is néhány árnyalatot, semmi leégés nem volt. A felvitele kissé nehézkes, ügyelni kell, hogy szépen eloszlassa az ember és ne maradjon fehér itt-ott, nem árt alaposan hidratálni sem előtte. A felvitel után nem marad ragadós, aminek nagyon örültem, mert az eléggé tud zavarni. Az illata nagyon kellemes, kicsit gyümölcsös. A kupakja nem a legjobb, nem vállalkoztam arra, hogy magammal hurcoljam. Az összetevői szuperek. Amire való, arra tökéletesen megfelel, úgyhogy összességében teljesen elégedett voltam vele, csak az ára miatt 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 29.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Polyglycerin-3

Squalane eo 1 0

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Egy ausztráliában őshonos akácféle virágából nyert viasz. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emmolliens, bőrkondicionáló és bőrvédő hatású összetevő.