Adrienne Feller

Ár:   6 600 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. március 16.

Ár:   6 600 Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Testápolás

Gazdag szőlőmag-, csengőlinka-, vajfa-, meggymag-, és argánfa olajokban, melyen puhítóan hatnak a bőrre és fokozzák annak ellenálló erejét. A levendula, a tömjén, és a balzsamos szuhar kivonata nyugtatóan és gyógyítóan hat a bőrre.

Mindenkinek mindenre jó, száraz ajakra, extrém hidegnek kitett arcbőrre, begyulladt körömágybőrre vagy épp a kiszáradt könyök és sarok regenerálására.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. július 15.

Mint mindegyik Feller Adrienne-t jellemző termék, ez is kiváló hatóanyagokból lett gondosan összeállítva. Az extrém hideg körülményeknek kitettséget házunk táján szerencsére csak a tél egy részén tudom értelmezni. Ezt a balzsamos-viaszos hatású krémet a 15 ml-s kiszerelése miatt a száj körül kialakuló ráncok kezelésére, de még a szem környékére is használnám, nagyobb felületekre inkább olcsóbb és azért még megfelelően hatékony megoldást választanék. Az üzletben történő kipróbálása engem meggyőzött, de az ára miatt megvárom a következő akciós lehetőséget. Mivel ez egy prémiummárka, ezért aki megteheti, hogy a polcára kerüljön, az garantáltan egy kiváló minőségű termékkel lesz gazdagabb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. július 15.

Regina59

Korcsoport: >54
2017. február 1.

Főként a kezemre használom, mivel a mosogatástól gyakran kiszárad a kézbőröm. A legjobb hatást úgy érem el, hogy este bekenem vele a kezem, bekenés előtt fújok a kezembe levendula virágvizet, ezzel nedvesítem be a kezem és utána egy borsónyit veszek ki a krémből és bemasszírozom. Azonnal érezhető az ápoló hatása: puha, selymes bőr. Mindenkinek ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. február 1.

Leander

2017. január 25.

Nekem bevált. Teljes arcra kicsit tömény, az csak akkor merül fel, ha mondjuk a hideg miatt nagyon kiszáradna, akkor is inkább éjszakára, vagy esetleg ha várhatóan sokat leszek kint -10 fok alatti hőmérsékleteken. Amire a leggyakrabban használom az a szám hidratálása. Mivel nagyon vastag a szám, könnyen kicserepesedik, különösen hidegebb időben. Amióta ezt használom reggel és este, azóta egyáltalán nincs ilyen gondom. Szoktam még esti szemkrémként használni - reggel smink alá annyira nem javasolnám, mert eléggé zsíros, nem szívódik be rendesen, nem lehet rá igazán jól festeni. Este felkenve azonban reggelre szépen feltölt, regenerál. Valóban erős gyógynövény illata van - ez biztosan megosztó, de nekem bejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 25.

zsofiaberta

2015. március 24.

Ez egy csodaszer! Az arcomra csak kivételes esetekben kenem, amikor annyira száraz a bőröm, hogy apró felszíni ráncok kezdenek kialakulni. Este felkenem és reggelre mintha újratöltötte volna a bőrömet. Hetente 2x viszont az egész karomat és alsó lábszáramat bekenem vele. A felkaromon és a lábszáramon telente ekcémás, száraz foltok alakulnak ki és a Uniq nagyon jó hatással van rá. Már másnapra látszik az eredmény, és a foltok sem viszketnek tőle...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 24.

wishes

2013. április 15.

Hiába az impozáns összetevőlista, valahogy mégis ezt a krémet érzem a márka kakukktojásának, és igazából nem is rá haragszom, hanem magamra, hogy ezt hoztam el, mikor választhattam volna helyette mást is.. :(
Arcra felejtős, mert nagyon sűrű, nehéz, egyszerűen képtelen felszívódni, a száraz részekre (pl. ajak, könyök) meg pont hogy kicsit kevés nekem. Körömágybőrre viszont meglepően kellemes, kellemesen ápol és nyugtat.
Az illata túl gyógynövényes, hiába próbálom belemagyarázni, hogy ezt most akkor aromaterápiás, egyszerűen nem megy, számomra nem kellemes valahogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 15.

Antioxidánsok: Calophyllum Inophyllum Seed Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Lanolin

Squalane eo 1 0

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Mandarinhéj olaj. A Dermaxime szerint a mandarin olajnak sejmegújító és antiszeptikus hatása van, segít a bőrt megtisztítani és egyensúlyba hozni. Ugyanakkor más citrusfélék olajához és kivonatához hasonlóan potenciális bőrirritáló.

Tömjén illóolaj. A Cosing szerint az Illatanyagként használatos, és bőrünk tonizálására is alkalmas.