Advanced Clinicals

Ár:   3400 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nyuszi, Módosítva: 2021. november 29.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A C-vitamin két formáját, valamint antioxidánsban gazdag összetevőket tartalmaz, amelyek célja a napkárosodás és a ráncok megjelenésének megállítása. Feltölti az arcbőrt olyan erős antioxidánsokkal, mint a fekete tea, az E-vitamin és a hyaluron.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Nyuszi

2021. március 23.

A kétféle C-vitamin származék nagyon szépen teszi a dolgát, számomra ez jobbnak bizonyult, mint a GG C-Glow, mert az csípett, mart, nem csinált semmit az irritáción kívül. Szépen lehet rá sminkelni, réteges rutinban sem kukacosodik, bár ez ugye inkább a reggeli rutinba való krém, így nem sok réteggel kell megküzdenie. Pillanatok alatt beszívódik, kellemes, enyhén matt, de bársonyos érzést hagy maga után. Én a Cosrx csiganyála és hyaluron után teszem fel, a tetejére vagy egy erősebb hidratáló krém megy, ha éppen úgy igényli a bőröm, vagy rögtön a fényvédő. Nagyon nehéz megfogalmazni, hogy miért jó ez a krém, egyszerűen érzem, hogy szereti a bőröm. És hát a C-vitamint nem akartam kihagyni semmiképp, csak kerestem a megfelelőt. Általában vagy tiszta C-vitamint lehet találni a piacon vagy valamelyik származékát, olyat nem találtam, ami kétféle származékot is tartalmaz, csak ezt a krémet. És igen, bevált, a kétféle származék úgy érzem, hogy remekül teljesít. Ezt a krémet én kifejezetten emiatt használom, önmagában sokszor kevésnek érzem a hidratáló hatását, ezért nálam a titulusa nem nappali krém, hanem C-vitamin "szérum". 118 ml irtó sokáig elég. Ha valaki szeretné beszerezni, még július előtt tegye meg, mert júliustól minden EU-n kívülről érkező terméken 27%-os Áfa lesz értékhatártól függetlenül.

Negatívumok: Az Isopropyl Myristate összetevő erősen komedogén. Viszont szerencsére elég hátul van az INCI-ben. Nekem végül nem okoz problémát, izgultam, de minden oké lett vele. A másik a parfüm a végén, annak nagyon nem örülök, nem is értem, minek parfüm egy krémbe. De mivel utolsó helyen szerepel, bevállaltam. Egyébként a krémnek erősen citrusos illata van, kellemes, de fölösleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 23.

Antioxidánsok: Aminopropyl Ascorbyl Phosphate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Acetyl Hexapeptide-8, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8
Vitaminok: Aminopropyl Ascorbyl Phosphate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate

A C-vitaminnak egy viszonylag új, stabil formája, melynek a tiszta C-vitaminhoz hasonló tulajdonságai vannak: hatásos antioxidáns, segíti a bőrünk feszességét adó fehérje, a kollagén termelődését és hatásos a pigmentfoltok ellen is. Bőröregedés elleni és pigmentfoltok elleni szérumokban és krémekben találkozhatunk vele a leggyakrabban. További infó itt.

További info az összetevőről a KM-blogon >>