Aerin Lauder

Ár:   28 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Estee Lauder szaküzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: micirpicir, Módosítva: 2015. június 6.

Ár:   28 000 Ft
Lelőhely:   Estee Lauder szaküzletek

Illatcsalád: virágos

Összetevők: jázmin, egyiptomi jázmin, tubarózsa, lonc, szantálfa.

szabs

2018. május 3.

Finom, virágos, könnyed. Igazi tavaszi illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 3.

Finom, virágos, könnyed. Igazi tavaszi illat.

Piri11

2015. augusztus 26.

Timmon-nak köszönhetően mintát kaptam ebből az illatból. Finom kis virágos, jázminos illat, de semmi több. Tartóssága közepes, vagy annál egy kicsit gyengébb. Az biztos, hogy normál méretben nem vennék belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

micirpicir

2015. július 26.

Sokáig teszteltem a sálamon, magamon, csuklómon, mire megvettem. Nagyon tetszett, finom virágillata volt, szinte" körbeölelt". Aztán az enyém lett. És valami megváltozott. Fojtogatott, uralkodott rajtam. Gondolkoztam, vajon mi lehetett ennek a csalódásnak az oka. Rájöttem, hogy ez a növény a titokzatos "ezeregyéjszaka" világa-ami nem az én terepem. Nyaralnis is inkább a hegyekben szeretek. Úgyhogy túladtam, rajta, szerencsére van, aki szereti-értékeli. Én meg keresek valami "havasi gyopár"-illatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 26.

umpalumpa

2015. június 29.

Kedves Micirpicirtől vettem álomszerűen jó áron. Sose lesz újra ilyen mázlim!
Elemző értékelést nem tudok adni, csak laikus tetszik-nem tetszik fajtát :)
Totálisan oda vagyok meg vissza ettől az illattól! Nálam egy magasságban áll Monsieur Li kertje mellett, amiből valahogy szintén szereznem kell!
Szeretem az édességét, amit nem tudok magamnak megmagyarázni mert ált. nem vagyok az édesek és virágosak rajongója. Pláne nyáron. De úgy néz ki mostanában, hogy amiben jázmin van, az jöhet, nem csak a szantálos alapok. Amikor már nagyon régóta van a bőrömön és már majdnem elillant, visszamarad egy olyan valami, ami a My Melody Dreams-re emlékeztet, de ezt csak zárójelben...
Egész évben el tudom képzelni magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 29.

Kedves Micirpicirtől vettem álomszerűen jó áron. Sose lesz újra ilyen mázlim!
Elemző értékelést nem tudok adni, csak laikus tetszik-nem tetszik fajtát :)
Egész évben el tudom képzelni magamon.

Hidratálók: Jasminum Officinale (Jasmine) Extract

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.