Aerin Lauder

Ár:   $120   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Estee Lauder szaküzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. február 12.

Ár:   $120
Lelőhely:   Estee Lauder szaküzletek

Illatcsalád: virágos

Összetevők: orgona, angyalgyökér, jázmin, narancsvirág.

2900.- Aerin Lauder Lilac Path EDP
Ár: 2900 , Eladó: Csokri
Állapot: Frissen fújt az eredeti parfümömből , Helyszín: Budapest alkalmanként Debrecen , fizetés: Személyesen posta foxpost

bobekecske

2020. augusztus 18.

Puha, édeskés orgona, nagyon lila, nagyon virágos, nagyon Estée Lauder Pleasure illatvilág. Mindettőt tudom értékelni, de egyikért se igazán nyúlnék, egyiket sem érzem igazán a magaménak. Habár van benne valamennyi frissesség, mégis soknak érzem, mint egy nyári zápor után a nagy melegben áradó mezőillat, töménnyé válik.
Az üveg gyönyörű, üvegből fújva sokkal nagyobb élmény is. Mióta csak átfújva van kisebb mennyiségem, nem is nyúlok érte annyit (se).
Biztos nem gondolnám máson érezve, hogy ez egy ennyire drága illat, hiába kellemes.
Trussardi My Name-je nekem sokkal izgalmasabb “lila” illat (persze annak, aki csak orgonára vágyik, hiába mondom. De nekik valóban érdemes lehet kutakodni az Yves Rocher orgona illata után, ha nem ragaszkodik a csodás üvegélményhez).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 18.

laracroft

2019. november 23.

Faék egyszerűségű orgona illat, finom, édeskés alápuhítással.
Kifújáskor színtiszta orgona, leszáradásban nagyon kellemes kissé vaníliás jellegű édeskés ibolya-orgona-akác virágosság, egyszerű, de nagyon finom.
Rajtam hála Istennek nem lesz aldehides, se szúrós, se szappanos, inkább finom, melengető, hívogató virágillat. Hatósugara visszafogott - de érezhető, a tartóssága ellenben brutális, reggel felfújom, és az esti zuhanyzásnál is megcsap az illata. Be is szereztem belőle itt KM-en egy üveges maradékot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 23.

Faék egyszerűségű orgona illat, finom, édeskés alápuhítással.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. június 24.

Egy nagyon kedves KM-esnek köszönhetően volt lehetőségem megillatolni ezt a szépséges illatot, amibe nem kell belemagyarázni az orgonát, mert az egyértelműen érződik belőle. Mondhatnám meghökkentően érződik, és mindvégig orgona is marad. Nekem a lila akácot nem is juttatta az eszembe, de lehet akár arra is asszociálni. Akinek tetszik az intenzív orgonaillat, az nem fog benne csalódni! A tartóssága rajtam csak jó volt, és inkább bőrközeli, ezért az értékelésem is négy csillag. Vásárlást nem tervezek belőle, de ha kapnám, örömmel elfújkálnám, az biztos! És ki ne maradjon: a kupakja, ami egyedivé teszi az Aerint, gyönyörű...
+ infó: 4,23!/305 értékelésből a fragin... azért az már nem rossz

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. június 24.

+ infó: 4,23!/305 értékelésből a fragin... azért az már nem rossz

Makk Zsuzsó

2017. május 3.

Fantasztikus illat. Kifújáskor valami valószínűtlenül intenzív orgonaillat és igen, akác is. Alatta a jellegzetes EL alapillat, ami egy összetéveszthetetlenül tündöklő, elegáns karaktert ad minden EL parfümnek. Csodás puha virágorgia, nem szappanosodik be és nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 3.

izabellamelinda

2016. november 24.

Nekem szerelem első illatolásra:) Még sose volt ilyen, megtetszett, megvettem. Nagyon finom, kellemes, puha, bársonyos, pici akác, pici orgona. Nagyon összhangban van minden, az illatok is meg velem is. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 24.

Piri11

2015. augusztus 26.

Timmon-nak köszönhetően ezt is meg tudtam illatolni. Nekem lila akác és nem orgona. Se több, se kevesebb. Az Oriflame-nek volt régen egy lila akác illatú edt-ja és nekem erről az illatról rögtön az jutott eszembe. Egy időn után nagyon kellemetlen zavaró lesz az illata. Hatása közepes, gyenge.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

szeliger

2015. április 10.

Na igen, a Glamour napok, ilyenkor kihagyhatatlan a parfüméria, így most az öt Aerin parfüm közül az Amber Musc után sorban következőnek ezt választottam tesztelésre. Az üveg a testvéreihez hasonlóan nagyon elegáns. A nevéből már gondoltam, hogy tavaszi, nyár eleji illat lesz. Kifújáskor a nevének megfelelően nagyszerű orgona illat, ami kb. egy-másfél órán át nagyon kellemes élmény. A többi összetevőt nem is igen éreztem, csak itthon láttam, hogy még mi minden egyéb van benne. Másfél-két óra elteltével az illat szétesik, az én bőrömön aldehidessé és egy kicsit naftalin szagúvá válik. Ettől aztán az egész nagyon öregesnek hat, egyelőre nem tudnám magam rászánni, hogy ezt a parfümöt viseljem is, pedig nagyon szeretem az orgonát. Itt most nem lesz csillaghullás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 10.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Citronellol, Geraniol, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol, Citral, Farnesol, Cinnamyl Alcohol, Isoeugenol, Eugenol, Limonene
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.