Aesop

Ár:   12 000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: novak.v, Módosítva: 2016. március 7.

Ár:   12 000 Ft
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

Erős, nem habzó tisztító zselé, gyengéd tisztító anyagokat és forradalmi Olive Flesh anyagot tartalmaz. Hatékonyan megtisztítja a bőrt, anélkül, hogy kiszárítaná. A bőr tiszta és kényelmes lesz. Ideális érzékeny, száraz vagy kombinált bőrre.

klaudia82

2019. április 24.

Nem próbáltam ennél jobb arclemosót ❤️
Az illata, az érzés utána egy álom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 24.

Nem próbáltam ennél jobb arclemosót ❤️
Az illata, az érzés utána egy álom!

kozmetikumboltkoros

2017. szeptember 27.

Lágy, gyengéd és nem szárít. Biztosan újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Lágy, gyengéd és nem szárít. Biztosan újra veszem.

Nooora

2017. április 11.

Alig habzó arclemosóként van a leírásában, de szerintem egyáltalán nem habzik. Vizes kézzel viszem fel és dörzsölöm át vele az arcot, majd langyos vízzel leöblítem. Szépen eltávolítja a sminket, matt de nem száraz bőrfelszín marad vissza utána. Nagyon kellemes gyógynövényes illatú, kifejezetten naturális termék, a bio és természetes arcápolás híveinek szívből ajánlom.
Egyébként Bp-en az Andrássy úti Madison parfümériában kapható, nem kell Neten rendelni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 11.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.