Afnan

Ár:   12 370 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Lapo, Módosítva: 2022. január 6.

Ár:   12 370 Ft

Fejjegyek: sáfrány, szerecsendió, levendula

Szívjegyek: oud, édes jegyek

Alapjegyek: pézsma, pacsuli

Afnan Supremacy In Oud EDP fújósok
Ár: 900 Ft, 1400 Ft, 2200 Ft - Min. 3 db fújóstól -10% a jelzett árakból , Eladó: Lapo

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Lapo

2022. január 30.

Initio Oud for Greatness (gyári minta), Lattafa Oud for Glory és az Afnan illat "mérkőzése" dióhéjban..:

Szerintem nem árulok el nagy titkot, hogy az Initio illata kelti a legminőségibb érzetet.. legyen is így természetesen, van "némi" difi árazásban :)
Kezdetben picit kesernyésebb, szárazabb mint a két klón, mély, végtelenül kidolgozott, puha melengető illat.. zseniális, nem kérdés..
A Lattafa illata közvetlenül az Initio mellett, (természetesen) elnagyoltnak tűnik, illatvilágában picit fűszeresebb, talán kicsit édesebbnek, maszkulinabbnak hat, de megbotránkoztató a hasonlósága kifújást követően..
Az Afnan illata, érdekes.. egyértelmű a hasonlóság, de számomra sokkal nyíltabb, hétköznapon hordhatóbb, talán picit gyümölcsösebb, frissebb érzetet kelt.
Konkrétan klónnak véleményem szerint jobb a Lattafa, de nem vagyok benne biztos, hogy nem az Afnan illatot fogom többször hordani könnyedebbsége okán. Hatósugár és tartósság tekintetében a két klón nagyjából ugyanúgy hozza a "csak óvatosan" jelzőt, talán a Lattafa picit intenzívebb az idő teltével, de nem olyan mértékben, hogy ez alapján ítélkezzek fölötte, az Initio viszont a gyári minta gyengécske porlasztása és "fújásmennyisége" ellenére is átütő erejű..

ui.: most, hogy a vélemény végére értem, kinyílt az Initio illat.. hasonlóképpen mint már kifújást követően az Afnan illata.. a Lattafa lineárisan hozza a kifújást követő picit gazdagabb illatvilágot, az Afnan tulajdonképpen kezdetektől az Initio leszáradáskori illatához hasonlít jobban (bár még mindig kicsit gyümölcsösebb, mint száraz)..
Baromi jól eltalált illatok, nagyon tetszik mindegyik.. tulajdonképpen nincs győztes.. ízlés (és az anyagi lehetőség) dönti el, hogy kinek melyik a befutó..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 30.