Afrodita

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dönci, Módosítva: 2013. szeptember 1.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Zsíros, tisztátalan és pattanásos bõr ápolására szolgál. A pórusokat mélyen megtisztítja a felesleges faggyútól és a szennyezõdésektõl, ugyanakkor eltávolítja az elhalt hámsejteket.

Teafa illóolajat és poliglükozidokat tartalamaz.

Kiszerelés: 200 ml

kakonyiflora

2018. július 1.

A problémás bőröm hatására vásároltam meg a terméket. Azóta már a 2. flakonnal használom. Én kedvelem a habos állagát illetve valóban szépen tisztít. Engem az illata zavar illetve különösebb változást nem vettem észre. Se nem jobb, se nem rosszabb a bőröm tőle. De messze a legjobb arctisztító, mint amiket eddig használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

Tetsu12

2016. február 7.

Imádtam a habos állagát, az illatát... Egész nap eltudtam volna szagolgatni! Viszont nem vált be és nem produkált semmi látványos eredményt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 7.

Dönci

2014. január 26.

Nem rossz, egynek elmegy, de a pattanásokkal nem kezd semmit. Pedig ennyi pénzért azért vártam tőle valamit. Kicsit szárít is, az összetevők is rosszak... Kozmetikusom ajánlására használtam, több flakonnal is, de azóta leváltottam (ezt is, meg a kozmetikust is :D)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 26.

Rebeka99

2013. szeptember 1.

Egy teljes flakonnal elhasználtam belőle még régebben amikor nagyon sok pattanásom volt, nehéz volt beszerezni mert Szlovákiában lakom, és nem segített gyakorlatilag semmit. Kicsit nem volt annyira vörös az arcom tőle és mattított is, de a pattanásaim egyáltalán nem változtak, szóval hatalmas csalódás volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 1.

incifinci28

2013. szeptember 1.

sokáig használtam, segített mattítani a bőröm, de kell hozzá egy éjszakai vagy nappali krém, hogy ne szárítsa túl. amit kellett azt teljesítette, csak egyre drágább.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 1.

Hidratálók: PEG-40, Propylene Glycol