AgeAttraction

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2019. április 30.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Nagy dózisú Vitamin C-t tartalmaz alma őssejtekkel, és magas koncentrációban tartalmaz Argirelint, ezáltal szuper-feszesítő hatású és fokozza a kollagén termelést, azaz érezhetően alábéleli a bőrt.

hangajacinta

2012. augusztus 21.

Én hiszek az őssejtek erejében, és használom ezt a szuperkoncentrátumot, elég régen. Kozmetikusként is és magánszemélyként is. Nem tudom milyen a bőrtípusod, vagy azt hogy megfelelően használtad-e (vizes kézzel való bemasszírozás, mert hogy igazi hyaluronsavat tartalmaz), mert ez aztán az a szérum amelyik nem ragad. Sőt. Olyan vendégeim is tudják használni akik allergiásak minden szemkörnyék ápolóra. Nekem nagyon jó a véleményem róla és a vendégeim is nagyon szeretik. Különlegessége mellett szól, hogy argirelin is található benne, így minél tovább használja valaki, annál jobbak az eredmények vele. Az ára valóban nem olcsó, de talán ennek oka is van. Pl. hogy nincs tele felesleges vegyszerekkel, na meg eleve: megbízható NÉMET termék. Én csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. augusztus 21.

apolka

2012. július 18.

Az az igazság, hogy vegyes érzelmeim vannak ezzel a szérummal kapcsolatban. Az összetevő listája tetszik, bár az alma őssejtben nem hiszek, de a peptidekben igen, a C vitaminban, ami a fő hatóanyag, pedig főleg, szóval az INCI lista meggyőző összességében. A használat is kellemes, bár hagy egy kicsit ragadós érzetet maga után, ez nem zavar, és szerettem reggelente a fényvédő alá használni. Látványos változást nem tapasztaltam tőle, de igazából azt gondolom, hogy nincs olyan csodaszérum, ami szemmel láthatóan tud ránctalanítani, szóval ez is rendben van. Ami a problémám vele az az ára, ami abszolút irreális, így összességében csak három csillagot tudok adni neki ár-érték arányban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 18.

Antioxidánsok: Ethyl Ascorbic Acid
Hidratálók: Glycerin, Saccharide Isomerate, Acetyl Hexapeptide-8, Caprylyl Glycol
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-5, Acetyl Hexapeptide-8
Vitaminok: Ethyl Ascorbic Acid

A tiszta C vitamin stabilizált változata, melynek molekula súlya (más származékokkal ellentétben) alig nagyobb, mint a tiszta C vitaminnak, így hasonlóan hatékonyan tud a bőrbe szívódni. A gyártó szerint a hatása megegyezik a tiszta C vitaminnal, azaz antioxidáns, pigmentfolt elleni és kollagén termelést serkentő tulajdonsága is van. Sőt, a gyártó mérései szerint a stabilitás okozta jobb felszívódás (amelyet nem ront le a nagyobb molekulaméret) következtében a tesztekben magasabb bőrfehérítő és kollagénvédő hatást mutat a sima C vitaminhoz képest. Lásd még tiszta C vitamin.

Syn-Coll márkanéven ismert, három aminosavból álló peptidféle, mely állítólag stimulálja a sejtek növekedését, osztódását szabályozó TGF-ß nevű növekedési faktort, ami pedig elősegíti a bőrünk kollagéntermelését. Több kollagén pedig fiatalosabb és ráncmentesebb bőrt jelent.

További info az összetevőről a KM-blogon >>